Ważyła prawie 200 kg. Schudła już 90 kg. Mama bała się o jej życie

Kahlil Doucette to 27-letnia Kanadyjka, która w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trudno uwierzyć, że kobieta kilka lat temu ważyła prawie 200 kilogramów.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Kahlil Doucette do zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia przekonała troska o zdrowie. W pewnym momencie kobieta ważyła blisko 200 kilogramów. W tym czasie miała poważne problemy z poruszaniem się. W rozmowie z "Truly" wyznała, że o jej zdrowia i życie poważnie martwiła się jej mama. Gdy Kahil przyjechała do domu rodzinnego na wakacje, kobieta rozpłakała się na widok córki.

 

Słowa, które zmieniły jej życie

Ostatecznie mamie udało się przekonać ją do wizyty u lekarza. Specjalista stwierdził, że jeśli Kahil nie znacznie się odchudzać, może nie dożyć do swoich 40. urodzin. Te słowa przeraziły ją, a jednocześnie zmotywowały do walki o swoje zdrowie. 

Warto wspomnieć, że w tamtym okresie Kahil zjadała dziennie od 4000 do 6000 kalorii. Co istotne, normalne zapotrzebowanie dzienne kobiety wynosi około 2000-2500 kcal. Po konsultacji z lekarzami Kahil zaczęła się przygotowywać do operacji zmniejszenia żołądka. Przeszła na dietę, podjęła się także odpowiedniej aktywności fizycznej. Co istotne, w tym czasie mogła liczyć na wsparcie swojej mamy

 

Spektakularna metamorfoza

Po trzech latach kobieta mogła w końcu poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Teraz cały czas pracuje nad utrzymaniem sylwetki. Zdrowo się odżywia, jest stałą bywalczynią siłowni. W ostatnich latach udało jej się już zrzucić ponad 90 kilogramów. Obecnie Kahil jest ogromną metamorfozą dla. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad sześć tysięcy osób. 

Więcej o: