Maja Bohosiewicz wbiła kij w mrowisko pytaniem o szczepienia: "Jestem ciekawa po prostu"

Maja Bohosiewicz udostępniła na Instagramie post, w którym postanowiła zapytać swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów, czy są zaszczepieni, czy też nie i dlaczego. Co odpowiadali internautki oraz internauci? Tego można się było spodziewać.

Więcej o gwiazdach, a także szczepieniach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co mówią niezaszczepione osoby, które przez COVID trafiają do szpitala?

Szczepienia to temat, który wśród Polaków budzi skrajne emocje. Wiele znanych osób stara się zachęcić i zmotywować swoich fanów do szczepień, gdyż jak mówią specjaliści oraz naukowcy, jest to najskuteczniejszy sposób na walkę z pandemią. Temat szczepień postanowiła ostatnio poruszyć również Maja Bohosiewicz, która na Instagramie może pochwalić się naprawdę sporą rzeszą obserwatorek i obserwatorów. Jej profil śledzi bowiem ponad 477 tys. osób, z którymi Maja regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Grażyna Wolszczak o zmianie opon: 'Mój samochód, mój wybór'. Wpis nawiązuje do antyszczepionkowców (zdjęcie ilustracyjne) Grażyna Wolszczak o zmianie opon: "Mój wybór". Nawiązuje do antyszczepionkowców?

Maja Bohosiewicz wbiła kij w mrowisko pytaniem o szczepienia. Co odpowiedzieli fani?

Maja Bohosiewicz postanowiła udostępnić na Instagramie zdjęcie, pod którym zadała internautkom oraz internautom pytanie o szczepienia. Gwiazda podkreśliła, że nie jest to złośliwa zaczepka, a jedynie zwykła ciekawość.

Kochani. Mam do was pytanie, zupełnie niezłośliwe - czy jesteście zaszczepieni? A jeżeli nie - to dlaczego? Od razu pisze, że tu nie ma żadnych złych czy dobrych odpowiedzi. Jestem ciekawa po prostu. Miłości i zdrowia dla was

- napisała.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie ze szczepienia: 'To Wy jesteście po złej stronie mocy' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie ze szczepienia. W komentarzach zawrzało

Jak można było się spodziewać, mimo neutralnego pytania, w komentarzach pojawiły się bardzo różne odpowiedzi. Jedni po prostu odpowiadali tak, inni pisali o tym, że już czekają na swoją kolej, by przyjąć trzecią dawkę, jeszcze inni, że zaszczepili się głównie po to, by móc podróżować, a część pisała, że w ogóle nie ma zamiaru się szczepić:

Tak!!!!
Szanuję każdy wybór, ale nie
Nie. Uważam, że ta szczepionka to tylko gruuuby hajs dla producentów i pewnie nie tylko
Szczepiłam się w 20 tygodniu ciąży, w styczniu planuję trzecia dawkę
3/3, bo wolę żeby ktoś bardziej potrzebujący niż ja, skorzystał z wolnego łóżka na szpitalnym oddziale
Nie z obawami o skutki uboczne. Nie ufam
Zaszczepiona i nie blokuje miejsca w szpitalu
Jestem zaszczepiona, tak, jak jestem zaszczepiona od urodzenia na wszystkie choroby, na które szczepionki wynaleziono

- czytamy.

Więcej o: