Makijażystka pokazała Adele bez makijażu. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej?

Adele wzięła udział w programie słynnej youtuberki Nikkie Tutorials, która wykonała jej makijaż na zaledwie połowie twarzy, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak gwiazda prezentuje się w naturalnym wydaniu. Widać różnicę?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Adele gościła ostatnio w najnowszym odcinku internetowego programu, prowadzonego przez transpłciową wizażystkę Nikkie Tutorials. W serii "Power of Makeup" na Youtube influencerka pokazuje siłę makijażu, nakładając go jedynie na połowę twarzy swoich gości. W trakcie jego wykonywania przeprowadza także wywiady, w formie luźnych rozmów z zaproszonymi przez siebie gwiazdami.

Zobacz wideo

Adele bez makijażu

Adele, która powróciła z nowym albumem po pięcioletniej przerwie od show-biznesu, chętnie odpowiadała na zadawane przez prowadzącą pytania, zupełnie nie krępując się przy tym brakiem makijażu na twarzy. Nagranie w krótkim czasie zyskało wielką popularność, a w komentarzach zaroiło się od komplementów fanów, będących pod wrażeniem naturalnej urody piosenkarki.

Jeffrey Epstein i jego przyjaciółka Ghislaine Maxwell podczas imprezy charytatywnej, Nowy Jork, 15 marca 2005 r. Przyjaźniła się z gwiazdami. Na jaw wyszła wstrząsajaca prawda

Jest taka piękna nawet bez makijażu
Uwielbiam jej naturalność
Jest przepiękna

- pisali.

Na koniec gwiazda zaprezentowała efekt pracy wizażystki, dzięki czemu mogliśmy dokładnie porównać, jak wygląda z makijażem i bez. W której wersji ją wolicie?

Więcej zdjęć Adele bez makijażu zobaczycie w naszej galerii na początku artykułu

 

Patrizia Gucci o 'House of Gucci': Totalna szmira. Zapowiedziała także pozew przeciwko Ridleyowi Scottowi Patrizia Gucci o "House of Gucci": Totalna szmira. Zapowiedziała także pozew

Więcej o: