Ważyła 165 kilogramów. Schudła 90kg, by zemścić się na byłym chłopaku

30-letnia Samantha Rawley z Kalifornii w ciągu ostatnich kilku lat przeszła imponującą przemianę. Kobieta, która od dzieciństwa zmagała się z nadwagą schudła ponad 90 kilogramów, stając się tym samym motywacją dla innych kobiet, które walczą z otyłością.

Więcej historii z życia wziętych na stronie głównej Gazeta.pl

Jak przyznaje Rawley, jej waga często była przedmiotem żartów ze strony rówieśników, jak i innych osób, które nie szczędziły jej przykrych uwag na temat wyglądu. Już jako nastolatka ważyła ponad 160 kilogramów i choć przez lata starała się nie zwracać uwagi na krytyczne komentarze odnośnie jej wagi, koniec relacji z jej ówczesnym chłopakiem zmotywował ją do wprowadzenia zmian i zawalczenia o swoje zdrowie.

Zobacz wideo

Schudła 90 kg, by "pokazać chłopakowi, co stracił"

Jak opowiada kobieta, która dzieli się swoją historią w social mediach, jej partner, wstydząc się jej otyłości, ukrywał ich związek przed znajomymi i rodziną. – Nie chciał nas przedstawiać. Powodem była moja waga. Koniec naszego związku skłonił mnie do zmiany. Chciałam też zemścić się na moim byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił – przyznaje ze szczerością Samanta, która nie ukrywa, że skandaliczne zachowanie jej byłego partnera znacząco odbiło się na jej samoocenie.

Z Etiopii do Polski Pochodzi z Etiopii i uczy w polskiej szkole. "Tu wszystko jest łatwiejsze"

Przykre doświadczenie zmotywowało Rawley do zmiany, której z pomocą lekarzy, udało się zrzucić ponad 90 kilogramów. Kobieta zaznacza jednak, że nie była to łatwa droga. Po konsultacji ze specjalistami zdecydowała się nie tylko zmienić nawyki żywieniowe, ale też na operację zmniejszenia żołądka, dzięki której udało jej się odzyskać kontrolę nad apetytem.

Zdrowia dieta i regularna aktywność fizyczna sprawiły, że kobiecie udało się schudnąć ze 165 kilogramów do 72 kg. Taka przemiana wiązała się jednak z kolejną operacją - Rawley zdecydowała się bowiem na usunięcie nadmiaru obwisłej skóry, co w przypadku tak dużej utraty wagi, w wielu przypadkach staje się wręcz koniecznością.

Więcej zdjęć Samanthy Rawley znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu

 

Adele Makijażystka pokazała Adele bez makijażu. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej?

Więcej o: