Linia Anioła Stróża. Co oznacza tajemniczy znak na dłoni? Sprawdź, czy też go masz

Prawie każdy z nas zna wróżby andrzejkowe, jednak istnieje rodzaj wróżenia który nieco odbiega od popularnych zabaw. Mowa o wróżeniu z dłoni. Okazuje się, że istnieje tzw. Linia Anioła Stróża. Co oznacza i czy może wpłynąć na szczęście?

Wróżenie z ręki, czyli chiromancja, to starożytna sztuka interpretowania linii widocznych po wewnętrznej stronie dłoni i na nadgarstku. Można z jej pomocą odczytać dalszy los człowieka, oraz czy czeka go pech czy szczęście. Taka wiedza tyczy się również charakteru, czy zdolności o których mogliśmy nie mieć wcześniej pojęcia. Tajemnicza linia Anioła Stróża to dar. Czy masz ją na dłoni?

Interesują cię wróżby? Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Jak wygląda linia Anioła Stróża i kto ma ją na dłoni?

Według rozmaitych wierzeń, człowiek posiada w swoim ciele trzy najważniejsze linie. Linia życia wyznacza nie tyle długość życia, co zasób energii, który mamy do wykorzystania na przestrzeni lat. Linia serca mówi o miłości – nie tylko romantycznej, ale także przyjacielskiej i rodzicielskiej. Linia głowy symbolizuje możliwości intelektualne danego człowieka. Jest jednak jeszcze jedna linia, to linia Anioła Stróża. Ta linia jest niepozorna i biegnie równolegle do linii życia, ale znajduje się bliżej kciuka. Jeśli ją masz, z pewnością nie umknie twojej uwadze.

Co oznacza tajemnicza linia Anioła Stróża? Możesz posiadać niezwykłą moc

Według wierzeń wróżbitów, jeśli linia Anioła Stróża znajduje się na prawej dłoni, to jest nagrodą za dobrze przeżyte poprzednie wcielenie. Jeśli natomiast znajduje się na lewej, stanowi łaskę odziedziczoną w kolejnym pokoleniu po przodkach. Niektórzy wierzą, że linia Anioła Stróża to także dar, który niesie ze sobą niezwykłe zdolności. Ponoć to tylko legenda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby się o tym przekonać. Zarówno osoby posiadające linię na prawej, ale i lewej ręce mogą uważać się za szczęściarzy.

Skąd pochodzi nazwa linii Anioła Stróża? Ma szczególne znaczenie

Pewne osoby są zwolennikami teorii, że linia znajdująca się obok kciuka jest darem od osób nie z tego świata. Mowa o przodkach, lub poprzednim wcieleniu. W związku z obdarowaniem nas magicznymi mocami, można powiedzieć że te osoby również strzegą swoich bliskich, kontaktując się z nami zza światów. Jeśli ich intencje są dobre, to śmiało możemy uznać je za Anioły, które stróżują nad nami.

Więcej o: