Lara Gessler chwali się choinką. Robi wrażenie?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji w wielu polskich domach pojawiły się już choinki. Do tej pory przystrojonymi drzewkami pochwaliła się już m.in. Anna Lewandowska, czy Klaudia Halejcio. A teraz do tego grona dołączyła także Lara Gessler.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Podczas gdy część osób decyduje się podtrzymywać tradycję, przystrajając choinkę dopiero w wigilijny poranek, wiele osób ubiera ją znacznie wcześniej, chcąc dłużej cieszyć się świątecznym klimatem. Do tego grona należy właśnie Lara Gessler, która właśnie pochwaliła się świątecznym drzewkiem w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Lara Gessler pokazała choinkę

Trzeba przyznać, że wybrane przez Gessler drzewko naprawdę robi wrażenie - choinka, która zagościła w jej salonie, sięga niemalże sufitu. Gwiazda na razie zdecydowała się na skromne przybranie, wieszając na niej jedynie lampki. - Jak byłam mała, mogłam godzinami leżeć pod choinką, wciągając jej żywiczny zapach i… patrząc się w lampki – wyznała restauratorka, dzieląc się wspomnieniem z dzieciństwa.

https://www.instagram.com/lara_gessler/https://www.instagram.com/lara_gessler/ https://www.instagram.com/lara_gessler/

Agata Młynarska Agata Młynarska: "Kościół w Polsce oddalił się od istoty Bożego Narodzenia"

Wcześniej na temat świąt wypowiedział się już jej starszy brat, Tadeusz Müller. - Święta w naszym domu zawsze były multikulturowe, a na stole pojawiały się nie tylko polskie potrawy. Zawsze jest papryka faszerowana dorszem, pieczony w soli kulbin z sosem holenderskim, zupa bisque z owoców morza – zdradził, dodając, że w święta to właśnie on i Lara przejmują stery w kuchni.

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka zaskoczyła spektakularną metamorfozą. "Nie poznałam!"

Więcej o: