Sinsay sprzedaje stylowy zestaw czapka i szalik damski za niecałe 36 zł! Podobne kupisz w Bonprix

Przygotowując się na chłodniejsze zimowe dni, nie możemy zapomnieć o stylowych dodatkach. Czapka i szalik w zestawie zapewnią nam pasującą do siebie kolorystykę. Sklepy Bonprix, Sinsay i Stradivarius mają kilka propozycji.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aby w pełni wykończyć swoją stylizację zimową, trzeba wyposażyć się również w czapkę i szalik. Mamy wiele opcji do wyboru, dzięki czemu ceny są atrakcyjne. Sklepy Bornprix, Sinsay i Stradivarius posiadają w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji. Sprawdź.

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Sinsay sprzedaje komplet złożony z dwóch elementów. Czapkę i szalik wybieramy z dwóch wariantów kolorystycznych

Oglądając ofertę sklepu Sinsay, można natknąć się na bardzo kobiecą i stylową propozycję zestawu na zimę. Komplet ten składa się ze stylowej czapki i ciepłego szalika. Obydwie części wykonane zostały z prążkowanej dzianiny w tym samym kolorze. Czapka dodatkowo posiada modne wywinięcie. Zestaw dostępny jest w dwóch kolorach: różowym i kremowych a jego cena to 35,99 zł.

czapkaczapka Sinsay

Bonprix oferuje na zimę zestaw złożony z czapki i szalika. Model ten posiada uroczy wzór

W poszukiwaniu zestawu na zimę przejrzeliśmy ofertę sklepu Bonprix. Znaleźliśmy tam zestaw składający się z dwóch części: szalika i czapki. Ten komplet stylowych dodatków posiada ozdobnym haftem w kwiaty. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym melanżu i bieli wełny. Cena to 99,99 zł.

zestaw, szalik, czapkazestaw, szalik, czapka Bonprix

Stradivarius: zestaw czapka i szalik damski w stylowych kolorach

Jak wszyscy wiemy zestaw na zimę, który miałby dopełnić naszą stylizację, powinien posiadać stonowane kolory, aby w pełni zgrać się z naszym lookiem. Propozycja od sklepu Stradivarius to zestaw czapki i szalika w dwóch kolorach popielatym i ecru. Obydwie wersje kolorystyczne posiadają prążkowany materiał, a czapka ma modne podwinięcie. Cena całego zestawu to 99,99 zł.

czapka i szalikczapka i szalik Stradivarius

Więcej o: