Kinga Rusin pozuje w bikini. Chodakowska komentuje: "śnieg topnieje za moim oknem"

Kina Rusin ponownie wyjechała z Polski, by spędzić zimowe miesiące na Malediwach. Relacją z wyjazdu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fotografię zdecydowała się skomentować Ewa Chodakowska, która oceniła formę dziennikarki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Rusin ponownie uciekła przed grudniowymi mrozami na rajskie Malediwy, które traktuje zresztą jak swój drogi dom. Dziennikarka i tym razem chętnie dzieli się w sieci relacją z wyjazdu, racząc swoich fanów malowniczymi widokami. I tak na instagramowym profilu Rusin możemy podziwiać, jak ta kąpie się w oceanie, czy uprawia jogę na plaży. Ostatnio zdecydowała się z kolei pokazać radosne zdjęcie w bikini.

Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty:

Zobacz wideo

Kinga Rusin w bikini. To niemalże mój strój służbowy

- „How to get a bikini body? Put a bikini on your body!" Po ostatnich postach pytacie, czy na zawsze już porzuciłam bikini. Zaniepokojonych uspokajam: absolutnie nie! Tutaj to niemalże mój strój służbowy - napisała pod zdjęciem, na którym rozpromieniona wygina się na plaży w radosnym skoku.

Figura idealna
Wow, wow, wow
Petarda

- pisali zachwyceni zdjęciem fani i fanki.

Post nie umknął uwadze i Ewy Chodakowskiej, która również zdecydowała się ocenić formę dziennikarki. - Omg, bogini w bikini! Kinga! Śnieg topnieje za moim oknem - skomplementowała. - Ewa, z Twoich ust, taki komplement! Chyba pójdę na lody - odpowiedziała żartobliwie dziennikarka.

Robi wrażenie?

 
Więcej o: