Fryzjer i makijażystka JLo nie mogą dojść do porozumienia. Reakcja gwiazdy? Bezcenna

Jennifer Lopez zasłużenie uznawana jest za ikonę stylu. Jej stylizacje zawsze są przemyślane w najdrobniejszym szczególe, a jej stylem inspirują się miliony kobiet na całym świecie. O to, by JLo zawsze prezentowała się nienagannie, dba sztab zaufanych stylistów. Jak się jednak okazuje, nie zawsze potrafią dojść ze sobą do porozumienia.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Na profilu makijażystki Mary Phillips, która zazwyczaj przygotowuje Jennifer Lopez na czerwony dywan, pojawiło się zabawne nagranie. Widać na nim, jak Philips wraz z fryzjerem Chrisem Appletonem przygotowują gwiazdę na jedno z oficjalnych wyjść, odgrywając przy tym scenę kłótni do słynnego już podkładu dźwiękowego ze sprzeczki pomiędzy siostrami Kardashian. - Nie uważam, żeby to były żarty. To jest po prostu niemiłe - możemy usłyszeć na prześmiewczym nagraniu.

Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze:

Zobacz wideo

Jennifer Lopez i jej reakcja na kłótnie pracowników

- To ja, kiedy Chris Appleton ciągle dotyka czoła Jennifer w trakcie przygotowań - wyjaśniła Philips w opisie pod postem.

Nagranie błyskawicznie stało się hitem, skutecznie rozbawiając internautów. Szczególnie zwrócili oni uwagę na reakcję Lopez, która była wyraźnie zdezorientowana odgrywającą się sceną.

Hahaha, świetne
Takie prawdziwe!
Twarz Jennifer...

- pisali rozbawieni. - Też ciągle z tym walczę, a fryzjerzy zawsze zaprzeczają, więc biorę chusteczkę do makijażu i wycieram im palce, co jest już wystarczającym dowodem - napisał z kolei Kristofer Buckle, ceniony wizażysta gwiazd. 

Więcej o: