Idealne fryzury dla znaków zodiaku. Te stylizacje włosów są dla ciebie stworzone

Fryzurę można dobrać do swojego ksztaltu twarzy, ale również temperamentu, czy... znaku zodiaku. W gwiazdach zapisany jest nasz los, a więc nic dziwnego, że mogą mieć wpływ również na wygląd. Sprawdź w jakiej stylizacji włosów będziesz wyglądać najlepiej,

Jeśli planujesz rozpocząć kolejny rok od czegoś nowego, to zmiana fryzury może być dobrym pomysłem. Przemyśl jednak dokładnie, na jaką stylizację włosów się zdecydować. Nadal królują fryzury typu bob, czy pixie cut. Okazuje się, że nie tylko trendy, czy kształt twarzy mają wpływ na to, jaka fryzura będzie najlepsza dla ciebie. Swój udział mogą w tym mieć także gwiazdy, a dokładniej znaki zodiaku. Taka fryzura wpływa na samopoczucie i pewność siebie. Nie lekceważ tego.

Interesują cię horoskopy i magia? Podobne artykuły znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Fryzury znaków zodiaku: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce na ogół nie lubią długoterminowych zmian. Zrezygnuj lepiej z fryzur, które sprawią, że aby wrócić do poprzedniego ułożenia włosów, będziesz czekać długo, aż one odrosną. Zamiast tego przytnij końcówki np. do ramion i zapleć warkocz lub zwiąż włosy w wysoki kucyk.

Fryzury znaków zodiaku: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki bywają charakterne i energiczne. Lubią wyzwania, a więc oryginalna fryzura będzie dobrym pomysłem. Zapleć na głowie koronę lub zwiąż je w finezyjny kok, dobrym pomysłem będzie np. messy bun. Możesz też wycieniować grzywkę, lub postawić na fryzurę typu short bob.

Fryzury znaków zodiaku: Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby bywają nieco wstydliwe i niepewne siebie w temacie wyglądu. Łatwo je urazić, dlatego dobrze, aby zdecydowały się na fryzurę, w której poczują swoją moc i piękno. Polecamy fryzury dobrze znane, które szybko nie wyjdą z mody. Idealny będzie np. long bob w kolorze jasnego brązu.

Fryzury znaków zodiaku: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Jeśli myślisz, że baran powinien mieć na głowie loki, to...nie mylisz się! Nie wynika to jednak tylko z nazwy, ale i z usposobienia Baranów. Nie lubią one bowiem kiedy włosy się nie układają. Łatwo się irytują i potrzebują fryzury, która nie zmienia się często. Jeśli masz naturalne loki, to po prostu używaj odżywki i olejków, aby zachować ich sprężystość. Możesz wydobyć z nich naturalny skręt.

Fryzury znaków zodiaku: Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki nie lubią zmiany fryzury, obawiają się też często o swój wygląd. Niewielka zmiana, taka jak przycięcie grzywki, lub końcówek powinna okazać się wystarczająca. Niewielka zmiana koloryzacji o kilka tonów, może być nieco ryzykownym, ale również dobrym pomysłem.

Fryzury znaków zodiaku: Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ekstrawertyczne Bliźnięta mogą mieć wymarzoną, oryginalną fryzurę, która w dodatku zachwyci kolorem! Postaw na odważny odcień, lub pasemka, które podkreślą twój wyjątkowy charakter.

Fryzury znaków zodiaku: Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki cenią sobie spokój. Wyrazem tego będą delikatne fale, lub luźno zapleciony warkocz. W takiej fryzurze będą czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Fryzury znaków zodiaku: Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lwy lubią domową atmosferę, ciepłe kapcie i te same trendy powtarzane od lat. Bardzo dobrze się składa, ponieważ wiele dawnych hitów wraca do mody. Postaw na koloryzacje z przeszłości, np kontrastowe pasemka, czy pastelowe odcienie. To okaże się strzałem w dziesiątkę.

Fryzury znaków zodiaku: Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna ceni sobie konkretny look. Nie dla niej nowoczesne, innowacyjne stylizacje włosów. Klasyczny bob, czy pixie cut sprawią, że będzie czuła się swobodnie i pięknie.

Fryzury znaków zodiaku: Waga (23 września - 22 października)

Waga nie potrzebuje nowoczesności. Ceni klasę, ale i prostotę. Przeczesz dokładnie włosy i wetrzyj w nie lotion, zrób przedziałek w innym miejscu niż zazwyczaj. To powinno wystarczyć.

Fryzury znaków zodiaku: Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion skupia się na zajęciach domowych i pracy. W temacie fryzur ceni sobie wygodę. Zapleć dobierany warkocz, lub zwiąż włosy w wysoki kucyk, czy kok. To rozwiązanie idealne.

Fryzury znaków zodiaku: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce są stonowane, spokojne i uczynne. Nie ma reguł jaką fryzurę powinny mieć, ponieważ niemal każdą metamorfozę przyjmują z opanowaniem. Ten znak zodiaku to pole do manewru dla twojej wyobraźni.

Więcej o: