Zofia Zborowska szczerze o relacji z Andrzejem Wroną. "Pierwszy raz całowaliśmy się na imprezie u Lewandowskich"

Zosia Zborowska zdecydowała się zdradzić kilka sekretów z początku związku z Andrzejem Wroną. - Andrzej miał 30 lat, był kawalerem z ugruntowanymi nawykami, z silną relacją z kumplami. A ja byłam po trzech długich poważnych związkach. Wejście w taką relację - zarówno dla niego jak i dla mnie - było trudne - przyznała ze szczerością.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Para pobrała się w 2019 roku, a dwa lata później powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Nadzieję. Teraz Zborowska w szczerym wywiadzie dla ladnebebe.pl postanowiła zdradzić kilka sekretów z początku jej związku z Wroną.

Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty:

Zobacz wideo

Zosia Zborowska o początkach związku z Andrzejem Wroną

- Przede wszystkim jest to dobry, fajny związek. Nie chcę, żeby to brzmiało słodko i lukrowato. Zdarza się nam kłócić i mamy swoje problemy. Kiedy poznałam Andrzeja, zadzwoniłam do mojego taty i powiedziałam: "Chcę ci tylko powiedzieć, że poznałam właśnie mojego przyszłego męża i ojca moich dzieci" - wyznała.

Przyznała jednak, że ich początki nie należały do najłatwiejszych. - Andrzej miał 30 lat, był kawalerem z ugruntowanymi nawykami, z silną relacją z kumplami. A ja byłam po trzech długich poważnych związkach. Wejście w taką relację – zarówno dla niego jak i dla mnie – było trudne. Iskry szły jak cholera. Teraz się śmieję, że pandemia nam bardzo pomogła, bo nagle musieliśmy się troszeczkę wyciszyć, a pojawienie się Nadzi otworzyło zupełnie nowy portal w naszym życiu, w naszym związku - wyjaśniła.

Wcześniej aktorka zdradziła też, gdzie doszło do ich pierwszego pocałunku. - Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - wyznała aktorka w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Więcej o: