Rebel Wilson nie miała schudnąć. "Zarabiałam miliony, będąc grubą, zabawną dziewczyną"

Rebel Wilson przeszła spektakularną metamorfozę, ale okazuje się, że nie wszystkim było to na rękę. W najnowszym wywiadzie dla BBC aktorka przyznała, że jej bliscy współpracownicy odradzali jej ten pomysł.

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Rebel Wilson jest aktorką komediową znaną z takich filmów jak "Pitch Perfect", "Oszustki", "Jak romantycznie" czy "Jojo Rabit". Gwiazda przez lata ciężko pracowała na swoją pozycję w branży. Choć nie wyglądała jak "klasyczna hollywoodzka piękność", to mimo wszystko udało jej się zrobić zawrotną karierę. Choć przez wiele lat Rebel Wilson mówiła, że w pełni akceptuje siebie i swój wygląd to jakiś czas temu przyszedł czas na zmiany. Gwiazda postanowiła zadbać o swoje zdrowie i kondycję, a to przyniosło taki efekt, że jest nie do poznania. 

Zobacz wideo

Rebel Wilson schudła ponad 35 kilogramów 

Swoją przemianę zaczęła dwa lata temu. Aktorka przeszła na dietę Mayra. Jest to dieta oczyszczająca, która przygotowuje nas do odchudzania, pomaga pozbyć się toksyn, oczyścić jelita i reguluje przemianę materii. Co ciekawe, ta metoda powstała 100 lat temu, ale wciąż jest aktualna. Rebel Wilson pierwszy raz spotkała się z nią w 2019 roku w Austrii To, czego tam się nauczyła, zrobiło na niej takie wrażenie, że postanowiła na poważnie podejść do jedzenia i ćwiczeń. W ten sposób w styczniu powiedziała, że rok 2020 będzie jej rokiem zdrowia. I tak też się stało. Gołym okiem widać spektakularną metamorfozę Rebel Wilson. 

 

Aktorka była gościem programu "BBC Breakfast", gdzie dyskutowano o zaburzeniach odżywania. Okazuje się, że nie wszyscy byli zadowoleni z jej nowego sposobu odżywiania i treningów. 

Zespół Rebel Wilson był przeciwny jej odchudzaniu 

Współpracownicy Rebel Wilson bali się, że kiedy aktorka drastycznie schudnie, to straci swoją popularność. 

Dostałam wiele komentarzy od mojego własnego zespołu, kiedy powiedziałam, że mam zamiar zadbać o swoje zdrowie. Czułam, że naprawdę zmienię się fizycznie i odmienię swoje życie. Oni zastanawiali się, dlaczego chcę to zrobić. Przecież zarabiałam miliony dolarów, będąc zabawną grubą dziewczyną.

- mówiła Wilson w rozmowie z BBC.

Aktualnie aktorka olśniewa i wiele osób nie może w to uwierzyć, że udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów. Sama przyznaje, że utrata kilogramów jest tzw. efektem ubocznym, bo najważniejsze dla niej w odchudzaniu miało być zadbanie o zdrowie i kondycję.

Więcej o: