Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwiedli się po 22 latach małżeństwa. "Pozostajemy w dobrych relacjach"

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwiedli się po 22 latach małżeństwa, o czym nieoczekiwanie poinformowali za pośrednictwem programu Dzień Dobry TVN. - Nie będziemy udzielali wywiadów na temat rozstania ani podawali żadnych prywatnych szczegółów - podali w oficjalnym oświadczeniu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

- Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów — ogłosili Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk w oświadczeniu przekazanym Dzień Dobry TVN.

Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze:

Zobacz wideo

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się

Ewa Gawryluk i Tomasz Błaszczak byli małżeństwem przez 22 lata i uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się jeszcze na studiach. - W Ewie zakochałem się już na pierwszym roku studiów, ale wtedy mogłem o niej tylko marzyć - wspominał Błaszczyk. O 5 lat starsza Gawryluk była wówczas w związku ze znanym z "13 posterunku" Piotrem Zeltem.

Poznanie zawdzięczają Rafałowi Mohrowi, który był wówczas współlokatorem Błaszczyka. Gawryluk, będąc pod wrażeniem roli Błaszczyka, poprosiła Mohra, by ten przekazał mu gratulacje. - Waldek grał główną męską rolę, utkwiła mi scena z córeczką. Był autentyczny, szczery w tym, co grał. Zaimponowała mi jego dojrzałość. (...) Rafał, korzystając z okazji, że Waldek siedzi tuż obok, przekazał mu telefon - opowiadała aktorka.

W 1999 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak, a już rok później na świecie pojawiła się ich córka Maria.

Więcej o: