Aktorka z "Dr Quinn" pokazała zdjęcie po latach. W serialu grali parę, ale co naprawdę ich łączyło?

Gwiazda kultowego serialu "Doktor Quinn" skończyła w tym roku 70 lat. Mimo upływu czasu Jane Seymour zachowuje świetną formę. Ostatnio spotkała się z kolegami z planu, a na Instagramie podzieliła się ich wspólnymi zdjęciami. Jak wygląda teraz serialowa czwórka i co łączyło aktorkę z serialowym partnerem, którego grał Joe Lando?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Jane Seymour to brytyjska aktorka, producentka telewizyjna oraz filmowa, która sławę i rozpoznawalność zyskała za sprawą głównej roli w kultowym już serialu "Doktor Quinn", który transmitowany był w latach 1993-1998. Produkcja opowiadała o lekarce, która porzuciła swoje wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i zacząć praktykę w Colorado Springs. W serialu wystąpili także m.in. Joe Lando (jako Byron Sully), William Shockley (Hank Lawson) czy Jason Leland Adams (Preston A.). Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, 70-letnia Jane Seymour pozostaje w fenomenalnej kondycji. Jak się okazuje, pozostali aktorzy również są w świetnej formie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: ich związek przypomina scenariusz filmu. To miłość na pokaz? (zdjęcie ilustracyjne) JLo i Ben Affleck: miłość na pokaz? Ich związek przypomina scenariusz filmu

Jak zmienili się aktorzy z serialu "Doktor Quinn"? Jane Seymour pokazała zdjęcie po latach

Jane Seymour idzie z duchem czasu i aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Konto aktorki śledzi obecnie ponad 220 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ostatnio Jane Seymour podzieliła się w sieci wspólnymi zdjęciami z kolegami z serialu "Doktor Quinn". Jak wielokrotnie podkreślała aktorka, zarówno z jej serialowym partnerem, jak i pozostałymi mężczyznami, łączyła ich przyjacielska więź, która po zakończeniu nagrań podobno osłabła. Patrząc jednak na aktualną fotografię, zdaje się, że znów świetnie się ze sobą dogadują, a kontakt jest utrzymywany. 

Nawet po tylu latach wciąż noszą mnie na rękach! Moje serce jest pełne po spędzeniu czasu z tymi niesamowitymi ludźmi

- napisała pod zdjęciem.

Więcej zdjęć Jane Seymour znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

Halle Berry Halle Berry pokazała się bez makijażu. Jak w takim wydaniu wygląda 55-latka?

Zdjęcie zrobiło furorę w sieci, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

To jest najlepsze! #przyjaciele na całe życie
Tak wspaniale widzieć was wszystkich wciąż razem
To najlepsza rzecz, na jaka mogłam się natknąć
Wyglądasz na niesamowicie szczęśliwą! Wierzę, że przyjaźnie prowadzą nas przez życie!
Panowie niosą Cię na rękach - cudowny obrazek! Świetnie, że po tylu latach nadal jesteście przyjaciółmi

- czytamy.

Więcej o: