Horoskop dzienny - 11 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 11 grudnia. Interesuje Cię Twoja przyszłość? Sprawdź koniecznie, co przydarzy Ci się w tę sobotę i nie trwaj dłużej w niepewności!

Horoskop dzienny – Baran

Wybierzesz ten dzień na moment odpoczynku od codziennej pracy. Niestety, na Twojej drodze do upragnionego relaksu pojawią się pewne nieprzewidziane problemy. Nie ulegaj jednak i staraj się postawić na swoim – nie możesz w końcu wszystkim stale ustępować. Bądź ostrożna/ostrożny, bo ktoś planuje Ci zaszkodzić – im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Odniesiesz sukces, którego w ogóle się nie spodziewałaś/spodziewałeś, zwłaszcza jeśli patrzeć na Twoje dotychczasowe osiągnięcia. Poza tym spotka Cię coś miłego, co będzie silnie związane z Twoją rodziną. Może wreszcie znajdziesz sposób na to, by dogadać się z osobą, z którą od dawna jesteś skłócona/skłócony?

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć wcale nie będziesz tym faktem zachwycona/zachwycony, zostaniesz zmuszona/zmuszony do bronienia swojego zdania. Jeśli odpuścisz, inni to wykorzystają, a Ty znajdziesz się w bardzo niekorzystnej sytuacji. Nie przeocz też swojej dzisiejszej szansy na zrobienie czegoś wyjątkowo szalonego – to Ci się przyda.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Ostatnio pewne problemy w życiu prywatnym nie dawały Ci spokoju. W tę sobotę będziesz mogła/mógł jednak odetchnąć z ulgą, bo te wreszcie się rozwiążą, i to praktycznie bez Twojego udziału. Co więcej, wcale nie będziesz musiała/musiał się z nikim kłócić, by udowodnić, że masz rację.

Horoskop dzienny – Lew

Chociaż los nie będzie Cię dzisiaj oszczędzał, poradzisz sobie z przeszkodami i będziesz przeć naprzód, zostawiając za sobą to, co działało Ci na nerwy. Wystrzegaj się jednak kogoś, kto do tej pory był przychylny Twoim planom, a od niedawna zupełnie zmienił front. Niepilnowany, może Ci mocno zaszkodzić.

Horoskop dzienny – Panna

Nareszcie nadarzy Ci się okazja, by trochę poleniuchować. Nie rób sobie wyrzutów, że nie zajmujesz się sprawami innych – przecież cały czas to robisz. Pozwól innym, by teraz to oni się wykazali, a być może ktoś z Twojego najbliższego otoczenia spełni Twoją najpilniejszą zachciankę.

Horoskop dzienny – Waga

Pora spojrzeć na sprawy od innej strony, bo Twoje dotychczasowe podejście zupełnie się nie sprawdza. Nie upieraj się przy swoim pierwotnym wyborze, bo w ten sposób do niczego nie dojdziesz. Pomyśl lepiej, jak dostosować się do nowej sytuacji i za wiele na tym nie stracić.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nagle dostrzeżesz, ile błędów popełniłaś/popełniłeś w ostatnim czasie i zrobisz wszystko, by je naprawić. Twoje plany będą ambitne, jednak przystąpisz do ich realizacji z nową energią, która zaskoczy samą/samego Ciebie. W trudniejszych chwilach możesz liczyć na wsparcie przyjaciół.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoja sobota narzuci Ci bardzo szybkie tempo. Nim skończysz jedną rzecz, już będziesz musiała/musiał skupić się na kolejnej. Odwiedzą Cię też niespodziewani goście, którym nie sposób będzie odmówić. Na szczęście wieczór spędzisz w najmilszym towarzystwie, jakie mogłabyś/mógłbyś sobie wymarzyć.                                                                 

Horoskop dzienny – Koziorożec

Niespodziewanie nawiążesz kontakt z osobą, która bardzo dawno się do Ciebie nie odzywała, bo zmieniła otoczenie. Choć dotąd byłaś/byłeś przekonana/przekonany, że nie darzy Cię już sympatią, nagle okaże się, że jest wręcz przeciwnie. Możliwe, że nie wiedziałaś/wiedziałeś o jakichś problemach tego kogoś – teraz przyjdzie czas na szczerą rozmowę. Pozwól mu się wygadać i po prostu bądź przy nim.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna niekomfortowa sytuacja mocno wytrąci Cię z równowagi. W którymś momencie poczujesz się strasznie bezradna/bezradny i zapragniesz wszystko zostawić, przewartościować swoje życie. Nie poddawaj się jednak, bo to, co robisz, jest naprawdę słuszne. Nie pozwalaj, by chwila słabości Cię pokonała.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Ryby

Skup się wreszcie na sobie. Ostatnio tak bardzo starałaś/starałeś się śpieszyć z pomocą innym w każdej możliwej chwili, że zaniedbałaś/zaniedbałeś własne potrzeby. Najwyższa pora znów zacząć uszczęśliwiać samą/samego siebie, by zadbać o własną odrobinę szczęścia, która pozwoli Ci się poczuć spełnioną/spełnionym.

Więcej o: