Polscy youtuberzy śladami Kevina spali w kultowym hotelu w Nowym Jorku. Ceny? Kosmos. "A gdzie basen?"

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Od lat w Wigilię oglądamy filmy z Kevinem w roli głównej. Polscy youtuberzy Andziaks i Luka obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych i postanowili odwiedzić hotel, w którym Kevin zatrzymał się w drugiej części opowieści, będąc w Nowym Jorku.

Więcej ciekawostek znajdziecie na Gazeta.pl

Andziaks od lat nagrywa vlogi, które publikuje w sieci. Dzięki temu udało jej się zebrać spore grono obserwatorów, bo na Instagramie śledzi ją 635 tys. fanów, a jej kanał na youtube subskrybuje prawie 750 tys. osób. Obecnie, wspólnie z rodziną vlogerka przebywa w Nowym Jorku, skąd raczy swoich fanów pięknymi widokami. 

Zobacz wideo

Andziaks i Luka zatrzymali się w hotelu z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

Kilka dni temu youtuberzy opublikowali na swoim kanale film, w którym Andziaks spełnia swoje Mikołajkowe marzenie. Było nim spędzenie w nocy w znanym z filmów o Kevinie hotelu "Plaza". Nie da się ukryć, że jest to nie lada gratka dla fanów tej produkcji, więc pewnie wiele osób chciałoby mieć taką możliwość. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić, bo cena zwala z nóg. Żeby spędzić noc w tym miejscu, trzeba zapłacić... 7 tys. złotych! Natomiast sam pokój hotelowy robi ogromne wrażenie. Andziaks na jego widok zaczęła cieszyć się jak mała dziewczynka, która dostała wymarzoną zabawkę, co możemy zobaczyć na nagraniu. 

Oprócz zwiedzania hotelowych zakamarków i nagrywania tego para youtuberów postanowiła usiąść w hotelowym lobby zjeść lunch i napić się drinka. Jesteście ciekawi, ile to kosztowało? Po raz kolejny sporo. Za sałatkę Cesar z dodatkowym kurczakiem, kanapkę z tuńczykiem, herbatę i drink "Mimosa" para musiała zapłacić prawie 109 dolarów, czyli prawie 450 złotych. 

Małgorzata Rozenek reklamuje sieć komórkową Małgorzata Rozenek w modnej spódnicy. Fani: "Prześliczna!"

A gdzie jest basen? 

Parę czekało też niezłe zaskoczenie, kiedy zapytali w recepcji, do której czynny jest hotelowy basen. W końcu wszyscy kojarzymy scenę z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku", w której główny bohater wskakuje na bombę do basenu, ochlapując tym samym pozostałych gości. Jak wielkie było zdziwienie influencerów, kiedy dowiedzieli się, że w hotelu "Plaza" nie ma basenu. Gdzie w takim razie nagrano tę scenę ? Okazuje się, że zrobiono to w hotelu "Four Seasons". Cały filmik z podróży Andziaks i Luki możecie obejrzeć tutaj.

A wy jesteście fanami filmów o Kevinie? Chcielibyście zrobić sobie taki prezent i podążać jego śladami z filmu?

TikTokerka Kasia Stańczuk Pracuje w Biedronce. Takiego świątecznego prezentu od szefa się nie spodziewała

Więcej o: