Horoskop dzienny - 12 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 12 grudnia. Szczęście czy pech - na co powinnaś/powinieneś się przygotować? Sprawdź, co dokładnie czeka Cię tej niedzieli i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Baran

Chociaż bardzo byś chciała/chciał, żeby wszystko poszło po Twojej myśli, dziś wyjątkowo nie powinnaś/powinieneś się na to nastawiać. Z powodu swojej małej klęski może Ci być smutno, ale nie przejmuj się – jutro też jest dzień i może aura będzie Ci bardziej sprzyjać.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Dopadnie Cię burza sprzecznych emocji, z którą zupełnie nie będziesz potrafiła/potrafił sobie poradzić. Masa wątpliwości może zachwiać Twoją pewnością siebie, a co za tym idzie, zaważyć na kilku istotnych dla Ciebie sprawach. Staraj się unikać podejmowania ważnych decyzji, bo możesz ich dokonać bardzo lekkomyślnie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie będziesz miała/miał ochoty w ogóle podnosić się z łóżka. Nagłe, obezwładniające zmęczenie przeszkodzi Ci w realizacji kolejnych zadań. Dobrze, że nie planowałaś/planowałeś na dzisiaj niczego ważnego, bo mogłoby Ci to zupełnie nie wyjść. Poczekaj na nowe wyzwania – już wkrótce odzyskasz siłę sprawczą.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Nagle poczujesz się spełniona/spełniony. Przyczyni się do tego analiza finansów, jakiej dokonasz oraz sytuacja zawodowa, do której doszłaś/doszedłeś. Rozmowa z przyjaciółmi utwierdzi Cię w przekonaniu, że znajdujesz się we właściwym miejscu – poczujesz się doceniona/doceniony i dowartościowana/dowartościowany.

Horoskop dzienny – Lew

Czeka Cię mało przyjemna rozmowa z kimś z rodziny. Nie podchodź do niej jednak od razu sceptycznie, ponieważ bardzo wiele będzie w niej zależało od Twojego nastawienia. Jeśli otworzysz się na drugą osobę, prędko zauważysz, że wiele rzeczy idzie sprawniej, a i łatwiej będzie się Wam dogadać – przynajmniej w większości kwestii.

Horoskop dzienny – Panna

Ta niedziela będzie bardzo przyjemna, prawie w całości spędzona w gronie rodziny. Może będziesz się uczyć, może zrobisz parę rzeczy do pracy, a może odrobinę posprzątasz – bliscy okażą się ogromnym wsparciem. Szykuj się na kilka niespodzianek, które sprawią Ci niewątpliwą przyjemność.

Horoskop dzienny – Waga

Znów złapiesz się na tym, że najistotniejsze staje się dla Ciebie to, jak widzą Cię inni. Nie możesz wiecznie dopasowywać się do otoczenia, bo przez swój irracjonalny lęk w końcu nie dokonasz tego, do czego zostałaś/zostałeś powołany. Nie możesz przegapić pewnej szansy, bo gdy ta okazja przejdzie Ci koło nosa, możesz nigdy więcej nie otrzymać kolejnej.

Horoskop dzienny – Skorpion

Poważne decyzje nie będą Ci dzisiaj straszne, zwłaszcza że do Twojej dyspozycji pozostanie odpowiednie wsparcie. Ufaj radom przyjaciół, bo wielu z nich ma pełniejszy ogląd sytuacji niż Ty. Jeśli skusisz się dzisiaj na jakieś zakupy, postaraj się nie szastać pieniędzmi, bo już niedługo mogą Ci być bardzo potrzebne.

Horoskop dzienny – Strzelec

Kolejną niedzielę spędzisz samotnie na liczeniu zysków. Pamiętaj, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze – jeszcze masz czas, by wyjść do przyjaciół, otworzyć się na rodzinę i choć na chwilę oderwać się od zdobywania kolejnych awansów. Nie przegap tego momentu, bo to już ostatni dzwonek.                                               

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś uderzy Cię fakt, że ostatnio mocno ochłodziły się Twoje stosunki z kimś, na kim bardzo Ci zależy. Postaraj się przyjrzeć bliżej Waszej sytuacji i sprawdzić, w czym tkwi problem. Może ostatnio poświęcałaś/poświęcałeś tej osobie zbyt mało czasu? A może po prostu pośpiech nie pozwolił Wam usiąść ze sobą i spokojnie porozmawiać? Nadróbcie to, póki macie taką możliwość.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zupełnym przypadkiem dokonasz czegoś, czego nikt się po Tobie nie spodziewał. To dlatego znajdziesz się w centrum uwagi, a nowa rola wprowadzi Cię w lekkie zakłopotanie. Musisz się do niej przyzwyczaić, bo teraz otoczenie będzie od Ciebie wymagać coraz więcej i więcej.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Ryby

Jeśli marzysz o tym, by zamknąć pewien rozdział swojego życia, dziś jest odpowiedni moment. Przestań się nad sobą użalać, bo to nie przyniesie Ci niczego dobrego. Weź się w garść, zapomnij o tym, co było i nastaw się na teraźniejszość oraz przyszłość.

Więcej o: