Ola Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnie. Genialne!

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała swój ogromny dystans do siebie. Na instagramowej relacji udostępniła zdjęcie, na którym podzieliła się swoim patentem na ciasne i niedopinające się spodnie. Znaliście go wcześniej?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Aleksandra Żebrowska należy do tego grona osób polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 227 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się różnymi (ale nie wyidealizowanymi) momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoim profilu przeróżne tematy - zarówno takie, które bliskie są mamom, jak i te dotyczące szerszego grona kobiet. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po stale rosnącej liczbie obserwujących jej profil osób. Nic jednak dziwnego, gdyż coraz więcej ludzi w sieci ceni sobie naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans do świata, co znaleźć można właśnie na profilu Oli Żebrowskiej. 

Aleksandra Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnie

Ostatnio Ola Żebrowska postanowiła na Instagramie podzielić się się swoim patentem na rozwiązanie problemu, jakim są ciasne, niedopinające się spodnie. Jak widzimy na opublikowanym zdjęciu na InstaStroies, wystarczyła jej do tego jedynie mała gumka. Ola Żebrowska przewiązała ją przez dziurkę w spodniach, a następnie gumkę zahaczyła o guzik jeansów.

#lifehack

- napisała na instagramowej relacji.

Ola Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnieOla Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnie https://www.instagram.com/olazebrowska/ InstaStories screen

To z pewnością ekspresowy, ale nie jedyny sposób na nieco za ciasne jeansy. Możesz również delikatnie rozciągnąć takie spodnie w pasie za pomocą wody. Wystarczy spryskać spodnie w pasie, a następnie nałożyć je na szerokie krzesło, bądź inny wystarczająco szeroki mebel lub przedmiot. Ważne by spodnie były mocno napięte. Pozostaw tak spodnie nie przez kilka minut, a najlepiej przez kilka godzin aż do wyschnięcia! W ten sposób jeansy powoli rozciągną swój splot, a ty zyskasz dodatkowe milimetry, a może nawet centymetry.

Więcej o: