Anna Lewandowska przyznaje się do zmęczenia. "Chyba się starzeję"

Anna Lewandowska przyznała, że chociaż zawsze stara się publikować na Instagramie pozytywne treści i jej zdarzają się gorsze dni. - Mam takie poczucie, że powinnam przewartościować swoje życie - przyznała trenerka w szczerym wpisie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl 

Anna Lewandowska zdecydowała się podzielić z fanami i fankami szczerym wyznaniem dotyczącym swojego samopoczucia. Jak się okazało, Lewandowska, która przyzwyczaiła nas do wizerunku kobiety zawsze tryskającej pozytywną energią, również miewa gorsze dni.

Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom:

Zobacz wideo

Anna Lewandowska: "powinnam przewartościować swoje życie"

- Mam dzisiaj trudny dzień. Targają mną różne emocje, ale nie chcę ich ukrywać. Instagram to zwykle ładne obrazki. Sama też staram się dzielić tutaj przede wszystkim pozytywnymi elementami swojego życia, ale dziś czuję się po prostu zmęczona - przyznała żona Roberta Lewandowskiego. - Jestem zmęczona grudniem, tym całym rokiem, ilością obowiązków, no i presją, którą często wywieram sama na siebie. Chyba się starzeję - dodała.

Podzieliła się także szczerą refleksją dotyczącą przewartościowania swojego życia. - Mam takie poczucie, że powinnam przewartościować swoje życie. Może za dużo wzięłam sobie na głowę? W przyszłym roku chciałabym jeszcze lepiej sobie to wszystko poukładać. Żeby nie było tak, że „wszystko jest ważne" – więc robię, ale że robię to co ważne naprawdę. Bo jak wszystko jest ważne to tak jakby nic nie było ważne - stwierdziła, dzieląc się swoim planem na przyszły rok.

- Ciągle wiele z nas dąży do perfekcji. Prawda? A przecież nie jesteśmy cyborgami, nie jesteśmy studniami bez dna… w którymś momencie po prostu zaczyna się przelewać. No i Was też zachęcam do zmian. Bo świadomość to przecież pierwszy krok, żeby wprowadzać jakieś poprawki. Dlatego warto o tym mówić, określać swoje potrzeby, cele i priorytety. Rzeczy Ważne dla Was. A nie dla innych. Dla Was. Żeby więcej było w tym życiu balansu - zaapelowała.

 
Więcej o: