Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego. "Łezka się w oku kręci"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się w sieci poruszającym kadrem z rodzinnego albumu. - Miłość, radość i szaleństwo. Żeby tak można było cofnąć czas - pisały poruszone fotografią fanki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dla wielu to czas zadumy i tęsknoty za tymi, których straciliśmy. Nie inaczej stało się w przypadku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która za pośrednictwem Instagrama postanowiła podzielić się pięknym wspomnieniem ze swoim mężem, Pawłem Królikowskim.

Idealne zdjęcie portretowe? Trzymaj się tych kilku zasad:

Zobacz wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża

Aktorka opublikowała w sieci poruszający kadr z rodzinnego albumu. Na fotografii możemy zobaczyć radosnych Królikowskich, bawiących się w śniegu z trojgiem równie roześmianych dzieci. - Zimowe wspomnienie - napisała aktorka pod zdjęciem, które dodatkowo oznaczyła hashtagiem "dobry czas".

Pod fotografią błyskawicznie pojawiły się wyrazy wsparcia od poruszonych fanów i fanek.
Piękne zdjęcie. Pan Paweł zawsze w naszych sercach
Łezka się w oku kręci
Miłość, radość i szaleństwo. Żeby tak można było cofnąć czas... Tacy szczęśliwi...
Przepiękne zimowe wspomnienie. Trzeba szanować wspomnienia, bo warto coś mieć, jak to śpiewał zespół Skaldowie
Uwielbiam Państwa Rodzinę, takie ciepło i szczęście od Was bije, choć łezka w oku się zakręci, gdy się pomyśli, że Pana Pawła już nie ma

- pisali wzruszeni.

 

27 lutego 2022 roku minie druga rocznica od śmierci Pawła Królikowskiego. Przedwczesna śmierć aktora wstrząsnęła nie tylko polskim show-biznesem i fanami artysty, ale przede wszystkim jego bliskimi, którzy do dziś nie mogą pogodzić się z jego odejściem.

Więcej o: