Holly Madison o życiu z Hugh Hefnerem. "Czułam się, jak w cyklu obrzydliwych rzeczy"

Holly Madison, amerykańska modelka i jedna z trzech najsłynniejszych Króliczków Playboya zdecydowała się opowiedzieć, jak naprawdę wyglądało życie z Hugh Hefnerem. - Czułam się, jakbym była w cyklu obrzydliwych rzeczy i nie wiedziałam, co robić - wyznała 41-latka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Holly Madison była ulubienicą Hugh Hefnera, z którym zresztą przez 7 lat tworzyła związek. Para poznała się, gdy modelka miała 21 lat, a redaktor naczelny Playboya - 75. Madison, która do dziś jest najbardziej rozpoznawalnym Króliczkiem Playboya, nie ukrywa, że życie w willi Hefnera znacząco odbiło się na jej zdrowiu psychicznym.

Zobacz wideo

Króliczek Playboya szczerze o życiu w willi Hefnera

Na temat życia w słynnej rezydencji Hefnera krążyły legendy. Modelka wydała na ten temat już dwie książki, a teraz zgodziła się wziąć udział w dokumencie przygotowywanym przez amerykańską telewizję A&E, który ma opowiadać właśnie o życiu u boku słynnego Playboya.

Czułam się, jakbym była w cyklu obrzydliwych rzeczy i nie wiedziałam, co robić. Doszłam do punktu, w którym jakby załamałam się pod presją i poczuciem, że muszę wyglądać dokładnie tak samo, jak każda inna

- wspomina Madison w "Secrets od Playboy", która nazwała rezydencję Playboya luksusowym więzieniem.

Hefner miał bowiem traktować kobiety, jak swoją własność i decydować nawet o ich wyglądzie. - (Moje włosy - przyp.red.) były naturalnie długie i uznałam, że je zetnę, żeby się wyróżnić. Kiedy Hefner zobaczył mnie po metamorfozie, nie wytrzymał. Wróciłam z krótką fryzurą, a on się na mnie wydarł. Krzyczał, że wyglądam staro i tanio - wyznała Madison.

- Raz pomalowała usta na czerwono, a on wpadł w szał i powiedział, że nienawidzi czerwonej szminki. Kazał jej więc wytrzeć usta, choć u innych dziewczyn wcale mu to nie przeszkadzało - opowiadała z kolei Bridgey Marquardt, drugi z Króliczków Playboya.

Jak relacjonują modelki, Hefner miał też sporządzać specjalny grafik regulujący życie seksualne w posiadłości. Co więcej, zarzucają mu także narkotyzowanie innych dziewczyn.

Program o życiu Króliczków Playboya ma zadebiutować na antenie A&E już na początku przyszłego roku.

Więcej o: