Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie?

Marta Manowska przeszła w tym roku narawdę sporą metamorfozę, która zaczęła się od wyzwania trwającego 90 dni. Ostatnio, przy okazji wizyty w hotelu, postanowiła pokazać na Instagramie swoje śniadanie. Na jakiej diecie jest obecnie prowadząca "Sanatorium Miłości"?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło m.in. prowadzenie programu "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Marta Manowska należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konta na Instagramie. Aktualnie dziennikarkę obserwuje ponad 186 tys. osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Już jakiś czas temu, Marta Manowska pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą, którą przeszła z pomocą treningów Ewy Chodakowskiej. 

Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy (...). Dziękuje @chodakowskaewa

- napisała wówczas pod jednym ze zdjęć. 

Marta Manowska pokazała swoje śniadanie. Na jakiej jest diecie?

Marta Manowska wcale na tym nie poprzestała i cały czas dba o regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę. Zmiany, które zaszły w sylwetce dziennikarki, regularnie dostrzegane są przez jej fanki oraz fanów:

Wygląda Pani super
Aaaa!!! Jaka figura!!!
Figura marzenie, idę poćwiczyć
Wow Pani Marto, no no, jak Miss

- piszą w komentarzach pod postami.

Ostatnio Marta Manowska wybrała się na odpoczynek do Szklarskiej Poręby, a relacją z wyjazdu dzieliła się na swoim profilu. - To był fantastyczny czas... Taki dla mnie, po mojemu, zostanie na długo, dał wiele energii i spokoju - napisała pod jednym z postów. Na relacji postanowiła również uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego swojej diety i pokazała śniadanie. Co znalazło się na talerzu prowadzącej "Sanatorium Miłości"? Przede wszystkim mnóstwo warzyw oraz solidna dawka białka w postaci jajecznicy oraz sera.

Keto śniadanie

- podpisała.

Marta Manowska pokazała swój posiłekMarta Manowska pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/martamanowska/ screen

Nie wiadomo jednak, czy Marta Manowska zdecydowała się przejść na dietę ketogeniczną, czy może stawia jedynie na takie śniadanie. Jedno jest pewne - zdrowe żywienie oraz regularna aktywność fizyczna przynoszą efekty.

 
Więcej o: