Panna młoda: "Mój siostrzeniec zrobił kupę na moją suknię po tym, jak zwymiotowałam"

Ślub i wesele to wydarzenia, które zapadają w pamięci na zawsze, a przynajmniej na długie lata. Niestety nie zawsze ze względu na pozytywne momenty, o czym przekonała się panna młoda, która swoją historią podzieliła się na TikToku. - Nie do końca wiedziałam, co się wtedy działo - przyznała.

Więcej ślubnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Weselne wpadki to coś czego czasem po prostu nie da się uniknąć podczas ślubu. Niektóre przechodzą niezauważone, inne natomiast zostają w pamięci pary młodej lub zaproszonych gości na długi czas. Niestety nawet w tak ważnym i dokładnie zaplanowanym dniu, nie da się wszystkiego przewidzieć. Zawsze istnieje ryzyko, że wydarzy się coś nieoczekiwanego. Przekonała się o tym pewna panna młoda z USA, która w sieci opowiedziała o tym, co wydarzyło się podczas jej ślubu.

"Próbowałam powiedzieć mężowi, że nie czuję się dobrze, a on myślał, że żartuję"

Pewna TikTokerka, która prowadzi konto pod nazwą @hollinator1424, postanowiła opublikować nagranie ze swojego ślubu, podczas którego wydarzenia wcale nie potoczyły się tak, jak sobie to wymarzyła. Na opublikowanym wideo widać parę młodą stojącą przed mistrzem ceremonii. W pewnym momencie kobieta chwyciła swojego narzeczonego za dłonie i po chwili próbuje dać znać narzeczonemu, że coś jest nie tak. Mężczyzna jednak nie do końca zrozumiał sygnały, a panna młoda zaczyna słaniać się na nogach.

Próbowałam powiedzieć mężowi, że nie czuję się dobrze, a on myślał, że żartuję. Mój siostrzeniec zrobił kupę na moją suknię zaraz po tym, jak zwymiotowałam

- napisała pod udostępnionym filmikiem.

Nagranie szybko stało się viralem i zrobiło furorę w sieci. Do tej pory obejrzało je ponad 7,2 mln osób.

"Nie do końca wiedziałam, co się wtedy działo"

Okazuje się, że część internautek oraz internautów pomyślała, że historia jest zmyślona. Na ich prośbę postanowiła udostępnić także wideo z oryginalnym dźwiękiem. Dodała także kilka filmików, na których dokładniej opowiedziała, co stało się tamtego dnia:

Wiele osób myślało, że to nieprawda. Okej, nie mam zamiaru nikogo przekonywać. (...) To był bardzo gorący dzień. Byłam tak podekscytowana, że prawie nic nie piłam, ani nie jadłam. (...) Stojąc tam poczułam, że odpływam. Po tym wszystkim, kiedy mąż mnie złapał, poczułam, że będę wymiotować. Nie chcę być obrzydliwa opowiadając szczegóły, ale wiecie co się dzieje, kiedy wymiotujecie mając pusty żołądek. Nie do końca wiedziałam, co się wtedy działo, ale mój mąż trzymał mi włosy, a siostra stała z dzieckiem trzymając je na rękach. W pewnym momencie mój siostrzeniec zaczął robić kupę, która poleciała mojej siostrze po ręce i poplamiła moją suknię...
Więcej o: