Horoskop dzienny - 26 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 26 grudnia. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach. Jaka będzie niedziela dla Ryb i Wag. Czy Bliźnięta i Byki czeka udany dzień? Który znak zodiaku będzie się dziś mierzyć z problemami?

Horoskop dzienny - Baran

W niedzielę Barany będą zabiegane i zestresowane. Warto znaleźć chwilę dla siebie w natłoku obowiązków. Gwiazdy podpowiadają, że najlepszym sposobem na szybką regenerację będzie długa kąpiel i kubek ciepłej czekolady. Sprzyjający Ci znak zodiaku to Koziorożec i Strzelce, warto wysłuchać ich porad. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś pełne energii i zdeterminowane do działania. Podołacie każdemu wyzwaniu. To dobry dzień, aby nauczyć się czegoś nowego, najlepiej wspólnie z bliskimi. Układ planet będzie sprzyjać kreatywności i rozwojowi duchowemu. Najpiękniejsze chwile spędzisz u boku Bliźniąt i Panny. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo zagubione, jednak nie zamykajcie się na swoich bliskich. W trudnych chwilach to właśnie na nich możecie liczyć. Warto porozmawiać o swoich problemach, a nie ukrywać prawdę, tylko szczerość pozwoli wam w pełni cieszyć się życiem. O swoich trudnościach będziesz mógł porozmawiać z Wodnikiem i Rybami.  

Zobacz wideo "Home Sweet Home Alone" - zwiastun. Czyli kolejny dzieciak w święta jak "Kevin sam w domu"

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś przewrażliwione, to przysporzy wam wielu problemów. Będziecie opryskliwi i spowodujecie drobną sprzeczkę, lepiej nie dajcie ponieść się emocją. Zamiast wyżywać się na innych, przemyślcie swoje zachowanie w samotności. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo rodzinne i towarzyskie. Maraton gier i zabaw będzie wskazany. Gwizdy podpowiadają, że będziecie w centrum uwagi. Jednak pamiętajcie, że nie zawsze musicie grać pierwsze skrzypce. Nie skupiajcie na sobie wzroku wszystkich bez potrzeby, możecie tym zirytować swoje otoczenie. 

Bożonarodzeniowa szopka w WatykanieWatykan. Zapalono lampki na 113-letnim świerku. Jest też szopka [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny się dziś zrelaksować. Jesteście poddenerwowane i pełne niepokoju. Musicie pamiętać, że macie w bliskim otoczeniu osoby, które zawsze was wysłuchają i służą dobrą radą. Przestańcie wymagać od siebie zbyt wiele, perfekcjonizm jest przereklamowany. Wsparcia szukajcie u Skorpionów i Strzelców. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą miały dziś problem z utrzymaniem równowagi, a to wszystko przez nagłą wiadomość, która znacząco wpłynie na wasze plany. Pamiętajcie o tym, żeby mieć otwarty umysł i pozwolić sobie na nieszablonowe działanie, dzięki temu z każdej opresji wyjdziecie obronną ręką. Najlepsza zabawa czeka was u boku Raka. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Skorpion 

Dziś Skorpiony obudzą się w doskonałym nastroju i nic nie popsuje ich humoru. W połowie dnia czeka was niespodziewana sytuacja, na szczęście przyniesie wam wiele radości. Skorpiony poszukujące miłości mogą się dziś pozytywnie zaskoczyć, osoba, o której do niedawna myśleliście, że jest tylko przyjacielem, okaże się mieć do was silniejsze uczucia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś konsekwentnie realizować postawione przed sobą cele, jednak pamiętajcie co za dużo to niezdrowo. Nie bierzcie na siebie zbyt wiele i zwróćcie uwagę na to, aby znaleźć czas dla siebie i odetchnąć. Doskonała zabawa czeka cię u boku twoich wspaniałych kompanów, szczególnie udany będzie czas u boku Skorpiona i Wodnika.   

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Koziorożce znowu postanowią trochę pomarudzić, co nie spodoba się ich bliskim, nie jesteście pępkiem świata. Warto rozejrzeć się dookoła i sprawdzić, czy inni nie potrzebują waszej pomocy. Pamiętajcie, karma wraca. Nie oczekujcie od życia zbyt wiele, czasem możecie dostać tylko to, czego naprawdę potrzebujecie. 

Szklana kula prawdę powieLinia Anioła Stróża na dłoni. Gdzie się znajduje?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki po raz kolejny pokażą swoje prawdziwe oblicze. Będziecie dziś zwariowani i pełni energii nikt w waszym otoczeniu nie poczuje nudy nawet przez chwilę. Pamiętajcie jednak, że wasza nadpobudliwość bywa momentami irytująca, jednak nie przejmujcie się opiniami innych, często po prostu wam zazdroszczą. W niedziele doskonałą ekipą do wspólnych przygód będzie Skorpion i Strzelec

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby znowu będą w gorącej wodzie kąpane. Pamiętajcie, że nie wszystko kręci się wokół was, pozwólcie swoim bliskim złapać oddech, czasami bywacie naprawdę nieznośni. Ryby w związku czeka drobna sprzeczka, czasem warto odpuścić, nie zawsze macie rację. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Rak i Byk. 

Więcej o: