Horoskop dzienny - 28 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 grudnia. Które znaki zodiaku czekają dziś kłopoty, a do których szczęście się uśmiechnie? Sprawdź, horoskop na wtorek i dowiedz się co zapisano w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany muszą otrząsnąć się po świętach i skoncentrować na pracy. Szef bacznie was obserwuje, nie chcecie przecież mieć nieprzyjemności. Jeśli podołacie wszelkim przeciwnościom, czeka was nagroda. Jeśli szukacie miłości, to nie dajcie się zwieść, jedna jaskółka wiosny nie czyni. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie powinny się wszystkim tak bardzo przejmować, to nie jest warte waszych nerwów. Lepiej poświęćcie czas na samorozwój i naukę nowych przydatnych umiejętności. Uważajcie na Skorpiony mogą nie być dziś wam przychylne, za to wiele miłych chwil spędzicie z Rybami i Koziorożcem. 

Zobacz wideo Zaćmienie Słońca nad Chile. Widok, który zapiera dech

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta czeka dziś niespodziewana sytuacja, jednak nie obawiajcie się, jeśli dacie się ponieść chwili, wszystko skończy się dobrze. Zawsze możecie liczyć na pomoc bliskich współpracowników. Wieczorem czeka was nieprzyjemna rozmowa z partnerem, lepiej nie kłam, bo prawda i tak wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny - Rak

Raki we wtorek będą pełne nadziei i spokoju. Pozwoli wam to podjąć się nowego przedsięwzięcia.  Pamiętajcie, abyście używali swojej intuicji, nie ufajcie pierwszej lepszej osobie, możecie się na niej bardzo zawieść. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran i Koziorożec

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś zdystansowane, co może nieco wpłynąć na wasze relacje, na szczęście wasi najbliżsi dobrze was znają i wiedzą, że czasami potrzebujecie czasu dla siebie. Gwiazdy podpowiadają, że we wtorek czeka was niespodziewana sytuacja. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion i Ryby

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny przestać za wszelką cenę skupiać na sobie uwagę, wasi najbliżsi są już tym zmęczeni. Jeśli poszukujecie miłości, to powinniście uważać na zalotne Koziorożce, dziś będziecie szczególnie podatne na ich urok. Panny w związku czeka rozmowa z partnera, przestańcie obstawać przy swoim, czasem inni mogą mieć rację.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dziś pracowity dzień, jednak gwiazdy wam sprzyjają i ze wszystkim uwiniecie się w mgnieniu oka. We wtorek będziecie wspominać minione przyjaźnie i miłości. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, czasem musimy pozwolić odejść innym z naszego życia i nawiązać nowe znajomości. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony we wtorek zaskoczą wszystkich. To będzie wasz dzień i nikt ani nic was nie powstrzyma. Uda wam się zrealizować każdy projekt i nic nie będzie dla was wyzwaniem. W realizacji szalonych pomysłów pomoże Ci Strzelec i Lew. Skorpiony urodzone w październiku otrzymają dziś miłą wiadomość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce powinny zacząć myśleć o innych. Nie jesteście zawsze najważniejsi. Staracie się za wszelką cenę skupić na sobie uwagę innych, jednak zaczyna to irytować waszych bliskich, najwyższy czas się opamiętać, zanim zniechęcicie innych do spędzania z wami czasu. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Koziorożec oraz Baran.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce urodzone w styczniu mogą mieć dziś problemy z nawiązaniem nowych znajomości. Wtorek poświęćcie raczej na rozwój własnych zainteresowań. Koziorożce poszukujące miłości powinny zacząć działać. Nie liczcie na to, że książę z bajki lub królewna nagle stanie w waszych drzwiach. Szczęściu trzeba pomóc. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny nauczyć się odpoczywać. Ostatnio wasz kalendarz pęka w szwach. Gwiazdy podpowiadają, że we wtorek warto zająć się sobą. Szczególnie zatroszczyć się o zdrowie powinny Wodniki, które miały w ostatnim czasie bóle kręgosłupa. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran i Koziorożec. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka udany dzień. Wszystko, co sobie zaplanujecie uda się wam zrealizować. Nic wam dziś nie popsuje humoru. Gwiazdy wam sprzyjają, szczególnie tym Rybom, które nie boją się płynąć pod prąd i nie przejmują się opinią innych. Pamiętajcie, że to wy znacie siebie najlepiej, a inni często chcą podciąć wam skrzydła nieprzychylnymi komentarzami. 

Więcej o: