Horoskop dzienny - 29 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 grudnia. Co czeka dziś Panny i Wagi? Czy Skorpiony i Wodniki mogą dziś być spokojne? Sprawdź, czy los ci sprzyja.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą miały w środę wiele powodów do radości. Zostaniecie docenieni w pracy oraz usłyszycie miłe słowa na swój temat od przyjaciół. Barany urodzone w marcu czekają problemy ze zdrowiem, warto o nie zadbać. Gwiazdy podpowiadają, że wasze dolegliwości mogą zwiastować poważne problemy zdrowotne. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka dziś spokojny dzień, może nawet nudny. Zarówno w pracy, jak i w domu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Wyłącznie Byki urodzone w kwietniu poszukujące miłości mogą dziś liczyć na dreszczyk emocji, a wszystko za sprawą wyjątkowej osoby, którą już dobrze znacie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Ryby i Bliźnięta

Zobacz wideo Czy jesteśmy gotowi na uderzenie asteroidy?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś przygnębione i zaczną wspominać stare czasy i dawnych przyjaciół. Nie martwicie się. Melancholia wkrótce minie, a spadek nastroju wiąże się ze zbliżającym końcem roku i czasem wielkich podsumowań. Nie smućcie się z powodu niezrealizowanych planów, skupcie się na pozytywnych sytuacjach, które miały miejsce w minionym roku.

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaskoczą dziś wszystkich swoją elokwencją i nieprzeciętną umiejętnością nawiązywania kontaktów. W pracy będziecie wieść prym, niektóre osoby mogą wam tego pozazdrościć i rzucać wam kłody pod nogi. Na szczęście gwiazdy podpowiadają, że będziecie je zwinnie omijać przy wsparciu Barana i Koziorożca. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odkryją dziś w sobie nowe umiejętności oraz predyspozycje. Warto pójść za ciosem i rozwinąć swoją umiejętność, nie bój się niepowodzeń. Nie od razu Rzym zbudowano, potrzeba wiele czasu i pracy, aby stać się w czymś ekspertem. Wspierać was będą niezawodne Skorpiony oraz pomocne Strzelce

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś nowe wyzwanie. Nie obawiajcie się porażki, jeśli uwierzycie w siebie uda wam się pokonać każdą przeszkodę. Panny mają tendencje do użalania się nad sobą, co nieco irytuje osoby w ich otoczeniu, zastanówcie się, czy nie powinniście zmienić sposób opowiadania o swoich problemach.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka w środę dużo pracy zarówno w kwestiach zawodowych, jak i rodzinno-towarzyskich. Ciężko będzie wam pogodzić wszystkie sfery życia, nie przejmujcie się, jeśli nie uda wam się zadowolić każdego. Czasem tak bywa. Skupcie się na najważniejszych zadaniach, wasi bliscy zrozumieją, że jesteście zapracowani. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Szczęście wam sprzyja. Skorpiony będą w środę nie do zatrzymania, zrealizujecie każdy cel i nic nie sprawi wam trudności. Chętnie porozmawiacie o przyszłości i zaczniecie planować zmiany w swoim życiu. Idealnym partnerem do rozważań na tematy egzystencjalne okaże się Lew oraz Koziorożec. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pomocne i koleżeńskie. W środę będziecie chętnie doradzać swoim bliskim oraz wesprzecie ich w trudnych chwilach. Przyjaciele, którzy będą mieli natłok zadań w pracy i domu również będą liczyć na waszą pomoc. Jeśli wyciągnięcie do nich pomocna dłoń w przyszłości z pewnością się wam odwdzięczą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś leniwe i zmęczone. Całą środę najchętniej byście odpoczywali. Niestety w waszej pracy będzie natłok obowiązków, możecie mieć trudności ze sprostaniem oczekiwań waszego szefa. Zamiast w samotności zmagać się z problemami, poproś o pomoc pełnego energii Byka oraz Strzelca. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka pracowity dzień pełen wyzwań, jednak uda wam się pokonać każdą przeszkodę, co poprawi wasz nastrój. Wodniki poszukujące miłości powinny przestać ukrywać swoje uczucia, to dobry moment, aby o nich powiedzieć. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion oraz Panna. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny mieć się na baczności, ktoś może próbować popsuć wasze plany. W pracy pojawią się plotki na wasz temat możliwe, że rozpuścił je Lew albo Baran. W życiu rodzinnym Ryb zagości spokój, to dobry moment na otwartą rozmowę. Pamiętaj, aby nie oceniać i nie okazywać zbyt wielu negatywnych emocji. 

Więcej o: