Magda Gessler schudła 10 kg. Jej sposób jest prosty, tani i każdy może go spróbować

Magda Gessler przez lata miała wahania wagi. Jakiś czas temu udało jej się zgubić 17 kilogramów, ale niestety dopadł ją efekt jojo. Tym razem gwiazda TVN chce, żeby było inaczej. W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, jak wygląda teraz jej dieta, dzięki której już zgubiła 10 kg!

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl 

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN. Od lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje", który oglądają miliony jej fanów. Gessler jest też bardzo aktywna w social mediach, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i filmiki. Gessler doskonale wie jak pozować, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach. Pod najnowszym nagraniem fani nie kryli zachwytu nad wyglądem gwiazdy. 

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Magda Gessler schudła 10 kg 

Magda Gessler przez lata eksperymentowała z różnymi dietami czy sposobami odchudzania. Gwiazda kilka lat temu była na "diecie dla bogatych", dzięki której udało jej się zgubić wcześniej wspomniane 17 kg, jednak szybko dopadł ją efekt jojo. Później przeszła na tzw. białą dietę, która opierała się na jedzeniu ryżu, białych warzyw i mięsa gotowanego na parze. W międzyczasie eksperymentowała z dietą wegetariańską, do której zachęcał ją jej syn Tadeusz Muller. 

Magda Gessler po raz kolejny podjęła rękawice, żeby zadbać o swoją sylwetkę. Fani zauważyli, że gwiazda zeszczuplała. Niektórzy podejrzewali nawet, że to nie zasługa diety czy ćwiczeń, a poprawek chirurga. Na ten wpis Gessler zareagowała dość nerwowo. 

Kur… To ja bez dodatków. Fakt, schudłam 10 kilo. Ale żaden kontakt z lekarzem plastykiem. A mąż rodziny nie rusza.

- napisała. 

Jak w takim razie udało jej się zgubić 10 kg? Gwiazda zdradziła to w rozmowie z "Super Expressem". 

Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi. Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa!

- powiedziała. 

Magda GesslerMagda Gessler fot. www.instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler w tym roku skończyła 68 lat. Niektórzy twierdzą, że "królowa" TVN przeżywa drugą młodość, bo świetnie wygląda i potrafi się nieźle bawić. Zresztą ostatnio mogliśmy to zobaczyć podczas przyjęcia ślubnego jej córki Lary Gessler, które gwiazdy relacjonowały w social mediach.

Więcej o: