Klaudia Halejcio przystroiła swój dom na święta. Efekt? "Przepych, kasa..."

Klaudia Halejcio po raz pierwszy spędzi wraz z najbliższymi święta w swoim nowym domu. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie efektem końcowym przystrajania willi. Jak wyszło? Okazuje się, że nie wszystkim dekoracje przypadły do gustu. - Przepych, kasa, wszystko perfekcyjne... Zaczyna się to robić męczące - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Klaudia Halejcio jest jedną z popularniejszych aktorek młodszego pokolenia, która w ostatnich latach rozwija swoją karierę również jako influencerka. Na Instagramie zgromadziła ponad 590 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami swojego życia, publikując zdjęcia oraz różne (najczęściej bardzo zabawne) filmiki. 

Joanna Koroniewska odpowiada na złośliwe komentarze: 'wolę babciną twarz, niż Twój tupet' (zdjęcie ilustracyjne) Koroniewska odpowiada na złośliwe komentarze: "wolę babciną twarz, niż Twój tupet"

Klaudia Halejcio przystroiła swój dom na święta. Jak teraz wygląda willa za 9 mln zł?

W tym roku Klaudia Halejcio po raz pierwszy wraz z najbliższymi spędzi święta w swoim nowym domu, który ją oraz jej partnera kosztował podobno 9 mln zł. - Sprzedałam mieszkanie, wzięłam oszczędności z dzieciństwa i mówię: "Dobra, dla mnie najważniejsze jest to, żebym ja była częścią tego domu, nikt nigdy stamtąd mnie nie wysiedli". Nikt mi nigdy niczego w życiu nie dał i tak jest do tej pory. Razem z moim partnerem żeśmy się wspólnie złożyli na ten dom. Zawsze te artykuły o tym domu, jak to jestem rozpieszczona, mnie bolą - przyznała w jednym z wywiadów.

Aktorka postanowiła zadbać o to, by dom podczas pierwszych świąt wyglądał wyjątkowo, a efektem dekorowania pochwaliła się na Instagramie. - To będą nasze pierwsze, rodzinne święta w nowym domu. Nie mogę się już doczekać! Do przygotowania dekoracji potrzebowałam świątecznych freaków. Razem z @smokesignal_blog @nikola_wojciechowska_ przyozdobiłyśmy serio, cały dom - napisała.

Więcej zdjęć Klaudii Halejcio znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

Agata Młynarska Agata Młynarska: "Kościół w Polsce oddalił się od istoty Bożego Narodzenia"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Część z nich była zachwycona dekoracjami oraz choinką, innym natomiast nie przypadł taki efekt do gustu:

Pięknie...
Ozdoby śliczne, ale jak zawsze Twoja córka wygrywa
Przesada
Pani Klaudio, wszystko u Pani takie wypozowane i takie najlepsze, najpiękniejsze. Przepych, kasa, wszystko perfekcyjne... Zaczyna się to robić męczące
Magicznie
Rewelacyjnie wygląda państwa dom. Gratuluję
Zawsze ZJAWISKOWO. Uwielbiam te twoje pomysły i twój styl

- czytamy.

Więcej o: