Lara Gessler pokazała, co laktacja zrobiła z jej piersiami. "Emocjonalnie i fizycznie ciężkie"

Lara Gessler postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów na Instagramie. Wśród nich padło m.in. to dotyczące wyciszenia laktacji. Lara Gessler nie tylko podzieliła się swoimi doświadczeniami, lecz także pokazała zdjęcie swoich piersi. - 2 tygodnie to schodziło - przyznała.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Lara Gessler zdobywa coraz większą popularność w sieci. Ku uciesze nieustannie rosnącej liczby fanek i fanów, córka Magdy Gessler aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia. Profil, na którym Lara Gessler porusza wiele tematów dotyczących m.in. macierzyństwa oraz szeroko pojętego lifestyle'u, śledzi już ponad 243 tys. obserwatorek i obserwatorów.

Lara Gessler w odpowiedzi na pytania fanów pokazała, co laktacja zrobiła z jej piersiami

Ostatnio Lara Gessler postanowiła poodpowiadać na pytania obserwujących ją osób. Na InstaStories udostępniła okienko, w którym fanki i fani mogli pytać o interesujące ich rzeczy. Wśród nich pojawiło się kilka tych dotyczących macierzyństwa, w tym karmienia piersią czy wyciszenia laktacji.

Jak z wyciszeniem laktacji? Cierpię niemiłosiernie

- napisała jedna z internautek.

To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężkie. Minimalnie odciągałam mleko - do poczucia ulgi - piłam szałwię, robiłam okłady. Ale 2 tygodnie to schodziło

- przyznała Lara Gessler.

Więcej zdjęć Lary Gessler znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Lara GesslerLara Gessler https://www.instagram.com/lara_gessler/

W innym pytaniu córka Magdy Gessler wyjaśniła również, jak udało jej się odstawić córeczkę od piersi:

Najpierw zeszliśmy z karmienia w ciągu dnia. Dbaliśmy, żeby Nena miała dużo różnych rzeczy do jedzenia i przede wszystkim picia (…). Odstawienie od piersi zajęło nam trzy noce, kiedy spałam osobno, żeby mała nie wybudzała się od zapachu mleka. Musieliśmy ją dużo tulić, żeby czuła naszą bliskość. Szczególnie Piotruś. Ja chodziłam w golfach cały czas.
Więcej o: