Stroje na Sylwestra - sprawdź najlepsze propozycje i rozkoduj imprezę

Stroje na Sylwestra warto dobrać do okazji, które sukienki są aktualnie na topie i jak wybrać idealny model? W poniższym artykule znajdziesz propozycje w dwóch przedziałach wiekowych z myślą o dorosłej imprezie i mini spotkaniu dla dzieci.

Outfit na Sylwestra - dobierz kreację do okazji 

Noc sylwestrowa to duża presja, bez względu na to, czy wybieramy się na klimatyczną domówkę, czy dużą imprezę w klubie chcemy, aby był to wyjątkowy wieczór i dodatkowo zależy nam fantastycznej kreacji. Oczywiście miło jest też spędzić Sylwestra w piżamie w towarzystwie dobrego filmu lub kolejnego sezonu ulubionego serialu. Jednak jeśli wybierasz się na imprezę i Twój outfit na Sylwestra musi być wyjątkowy, poniżej znajdziesz kilka pomysłów na sukienki na sylwestra 2021/22. 

Sukienki sylwestrowe 2021/22: trendy - co jest aktualne modne? 

Jakie trendy panują wśród sukienek sylwestrowych 2021/22? Paleta tegorocznych kolorów jest dość tradycyjna, jak zwykle pojawia się czerń, złoto oraz butelkowa zieleń, ale jest też kilka niespodzianek na przykład granat, biel oraz wszystkie odcienie kremu. W cenie są też szarości, a nawet błękit. W tym sezonie mieszamy pory roku i zrywamy z zestawem tradycyjnych kolorów.

  • Klasyka gatunku, czyli mała czarna w towarzystwie cekinów, pod warunkiem idealnego kroju. Cekiny nie lubią się z lejącym materiałem, zaczynają wtedy żyć swoim życiem i sprawiają, że sylwetka staje się ciężka. 
 
  •  Długa suknia w kolorze szampana z odkrytymi plecami, ten trend to znak rozpoznawczy tegorocznego sylwestra.  
 
  • Klasyczna zieleń w satynie, ta sukienka sprawdzi się zarówno w Sylwestra jak i podczas letniego przyjęcia w ogrodzie. Zieleń w tym wydaniu jest bardzo uniwersalna. 
 
  • Granat w formie syreny, nie wszyscy są gotowi na tę barwę, uznając ją za zbyt zachowawczą, ale zdecydowanie warto spróbować. Granat potrafi zaskoczyć. 
 
  • Sznurkowa sukienka w towarzystwie srebrnych sandałków, tak przełamujemy trendy na naszą korzyść 
 

Sukienki na sylwestra 2021/22 dla nastolatki 

Impreza sylwestrowa nie jest zarezerwowana tylko dla dorosłych, pierwsze imprezy organizuje się już w szkole podstawowej. Oczywiście jest to bal pod okiem dorosłych, co nie znaczy, że nastolatki nie marzą o wymarzonej kreacji. Prezentujemy sukienki na sylwestra 2021/22 jako propozycje dla dziewczynek.

  • klasyczna czerwień 
 
  • kwiatowa pepitka 
 
  • sukienka na bazie T-shirtu
 
  • Creme de la Creme
 
Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Zobacz też: Sylwester w stylu PRL - czas na klimatyczną prywatkę

Więcej o: