Horoskop dzienny - 18 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 grudnia. Nie ufasz losowi? W takim razie przekonaj się, jakie niespodzianki przygotował dla Ciebie na nadchodzącą sobotę i bądź gotowa/gotowy na każdą z nich!

Horoskop dzienny – Baran

Od samego rana będziesz się czuła/czuł zagrożony, choć nie zdołasz jednoznacznie stwierdzić dlaczego. Bardzo możliwe, że ktoś w Twoim otoczeniu uknuł bardzo zawiłą intrygę i jeśli nie będziesz uważać, łatwo w nią wpadniesz. Nie ryzykuj, bo naprawdę – jest o co grać. Im szybciej odpadniesz, tym gorzej dla Ciebie.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Dziś będziesz szczęśliwa/szczęśliwy, że możesz pomagać innym. Nie będzie miało dla Ciebie znaczenia, czy wspierasz właśnie znajomego, członka rodziny czy kogoś z sąsiedztwa. Dzięki temu szybko zacznie krążyć o Tobie opinia, że zawsze można na Ciebie liczyć – choć przecież nic wielkiego nie zrobiłaś/zrobiłeś.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pora przemyśleć parę spraw, zanim znów wdasz się w kłótnię, której wcale nie chcesz. Weź pod uwagę, że ścieranie się z najbliższymi nic nie da, niezależnie od tego, jak bardzo chciałabyś/chciałbyś im udowodnić, że to Ty masz rację. Jednocześnie postaraj się nabrać trochę dystansu do całej sprawy – takie przejmowanie się wszystkim niczego nie ułatwi.

Horoskop dzienny – Rak

Choć dzień w ogólnym rozrachunku będzie należał do udanych, sama/sam zaczniesz szukać w niektórych rzeczach drugiego dna. Zupełnie niepotrzebnie, bo wszystko będzie w jak najlepszym porządku, a Ty niepotrzebnie namieszasz sobie w głowie.

Horoskop dzienny – Lew

Negatywne myślenie to wybitnie zły plan na przedświąteczny okres. Teraz powinnaś/powinieneś raczej patrzeć na wszystko z optymizmem i wykrzesać z siebie entuzjazm, który pozwoli Ci się jakoś przygotować do przedświątecznych porządków. Nie wycofuj się też z rozmów na forum rodziny – pod Twoją nieobecność może zostać omówiona jakaś kwestia, która bardzo Cię interesuje.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś dobry nastrój nie opuści Cię ani na moment. Przeprowadzisz niejedną rozmowę ze znajomymi – bliższymi i dalszymi, posprzątasz w domu, a Twoja rodzina o dziwo postanowi zaangażować się w sprzątanie. Wreszcie poczujesz, że naprawdę żyjesz i że znalazłaś/znalazłeś się we właściwym miejscu.

Horoskop dzienny – Waga

Nie wszyscy z rodziny będą się dzisiaj z Tobą zgadzać. Na każdego jednak bez problemu znajdziesz sposób. Nawet najmłodsi domownicy nie zdołają wyprowadzić Cię z równowagi, choć bardzo sobie na to zapracują. Kiedy Ty okażesz opanowanie, również wszyscy wokół się wyciszą.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dalej będziesz jeszcze świętować swoje osiągnięcia zawodowe z ostatnich dni. Pora jednak zejść na ziemię i zacząć patrzeć w przyszłość. Choć Twoje myśli są już w pobliżu nadchodzących świąt, rozważ też, jak postępować dalej w pracy, bo niewykluczone, że ktoś bacznie Cię obserwuje i może czyhać na Twoje potknięcie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Mimo że do tej pory wszystko układało się po Twojej myśli, pewne niespodziewane wydarzenie wywróci wszystko do góry nogami. W rezultacie Twoje plany na nic się zdadzą, a Ty będziesz musiała/musiał wymyślić coś innego. Jeśli sytuacja wiąże się z jakimikolwiek zmianami w Twoim otoczeniu, nie bój się ich – gwiazdy mówią, że dobrze się dzieje.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Najistotniejsze rzeczy, które masz dziś doprowadzić do końca, rób z samego rana. Po południu będziesz tak rozkojarzona/rozkojarzony, że wszystko Ci się pomiesza. A chwila nieuwagi może Cię bardzo wiele kosztować – i to dosłownie!

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zjawią się u Ciebie nieoczekiwani goście. I choć z początku będziesz z tego faktu zadowolona/zadowolony, tak z czasem rozmowa stanie się dla Ciebie niewygodna. Pamiętaj – jeśli te osoby naruszą Twoją strefę komfortu, nie wahaj się tego zaznaczyć. Nie musisz im się ze wszystkiego spowiadać. Powinni uszanować Twoją wolę.

Horoskop dzienny – Ryby

Twoja druga połówka zrobi dzisiaj wszystko, bylebyś tylko ją zauważyła/zauważył. Pozwól się gdzieś zaprosić lub spędźcie miło wieczór. Wspólne chwile są Wam potrzebne – nie możecie przez cały ten czas po prostu się mijać.

Więcej o: