Horoskop dzienny - 19 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 19 grudnia. Nie chcesz, żeby Twoja przyszłość stanowiła jedną wielką niewiadomą? W takim razie sprawdź, co może Ci się przytrafić w najbliższą niedzielę i nie żyj dłużej w niepewności.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś zwali się na Ciebie zbyt wiele rzeczy naraz. Ogromne oszołomienie, które to w Tobie wywoła, nie pozwoli Ci normalnie funkcjonować. Nic dziwnego, że przez cały dzień będziesz się czuła/czuł potwornie rozbita/rozbity. Sytuację pogorszą jeszcze informacje, otrzymane wieczorem. Pozostanie Ci tylko uzbroić się w cierpliwość i spróbować się uspokoić.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś, zamiast zajmować się domem i rodziną, siądziesz samotnie w kącie i zaczniesz analizować swoje finanse. Zmartwi Cię wizja przyszłości, w której wciąż brakuje Ci środków, by swobodnie żyć. Kombinowanie, jak zarabiać więcej, zajmie Ci sporo czasu. Nie zdziw się, gdy inni będą mieli do Ciebie pretensje, że nie poświęciłaś/poświęciłeś im ani chwili.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Tej niedzieli wszyscy będą mieli trudności z dogadaniem się z Tobą. Każdą błahostkę rozdmuchasz do rozmiarów ogromnego problemu, a każdy pomysł skrytykujesz lub wyśmiejesz. Kłótnie, które dzisiaj rozpętasz, pociągną za sobą poważne konsekwencje. Jutro mocno pożałujesz swojego zachowania, jednak w wielu przypadkach okaże się już za późno na skruchę.

Horoskop dzienny – Rak

Chociaż dzisiaj niedziela, Ty i tak jesteś w pracy. Nie ma dla Ciebie znaczenia, że powinnaś/powinieneś odpocząć – jesteś zafiksowana/zafiksowany na zakończenie swoich obowiązków, bo przecież później nie będzie na to czasu. Szkoda tylko, że domownicy, zwłaszcza Ci najmłodsi, mocno za Tobą tęsknią. Pomyśl o tym, nim znów usiądziesz do komputera.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś wreszcie będziesz mogła/mógł wprowadzić w życie przynajmniej część ze swoich planów. Kiedy Ci się to uda, poczujesz się naprawdę spełniona/spełniony. Koniecznie przyjrzyj się Twojej relacji z partnerem/partnerką – może z jakichś powodów czuje się zaniedbany/zaniedbana?

Horoskop dzienny – Panna

Otrzymasz dzisiaj całkiem sporo wiadomości, i to z całkiem różnych źródeł. Dzięki temu powstanie obiektywna wizja rzeczywistości, złożona ze wszystkich punktów widzenia, a Ty zyskasz lepsze spojrzenie na sytuację. Dobrze, że tak łatwo przyswajasz nowe rzeczy – w ten sposób nie zgubisz się w natłoku informacji.

Horoskop dzienny – Waga

Od rana możesz się odrobinę irytować. Nie masz pojęcia, co zrobić i najchętniej nie wychodziłabyś/wychodziłbyś z domu. Możliwe, że nikt Cię do tego nie zmusi, jednak niektórym domownikom może być przykro, że nie zwracasz na nich uwagi. Postaraj się zrobić dobrą minę do złej gry i okazać im trochę więcej zainteresowania.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś opanuje Cię zazdrość. Zobaczysz, jak trudno będzie się jej pozbyć. Możliwe, że jest to ostatnia szansa, by porozmawiać ze swoją drugą połówką i wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. W przeciwnym razie Wasza relacja może się silnie popsuć.

Horoskop dzienny – Strzelec

To taki dzień, w którym będziesz się musiała/musiał bardzo pilnować, ponieważ ktoś w Twoim najbliższym otoczeniu chce zdobyć coś od Ciebie podstępem. Jeśli zorientujesz się za późno, wszystko przepadnie. Możliwe, że ten ktoś nie spodziewa się, że też wiesz – tylko tak sama/sam możesz go zaskoczyć i powstrzymać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Jeśli gdzieś dziś jedziesz, koniecznie uważaj, zwłaszcza jeśli prowadzisz. Nie możesz żyć w stałym pośpiechu ani oglądać się na to, co robią inni. Podczas zakupów możesz wdać się w trudną dyskusję z ekspedientką. Odpuść sobie – to i tak nie ma sensu, a szkoda Twoich nerwów.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś nareszcie będziesz mogła/mógł się wyspać. To pomoże Ci zregenerować siły po tak długim tygodniu. Raz pozwól sobie na błogie lenistwo, by nie podchodzić do kolejnego dnia zbyt nerwowo. Kiedy wypoczniesz, w pracy zrobisz się wydajniejsza/wydajniejszy.

Horoskop dzienny – Ryby

Czekają Cię dzisiaj wahania nastrojów – i to poważne. Pilnuj się bardzo, by przez przypadek nie powiedzieć komuś czegoś niemiłego bądź nie wybuchnąć w środku rodzinnego obiadu. Postaraj się też powstrzymać od ważnych wyborów. W przeciwnym razie możesz popełnić sporo błędów.

Więcej o: