Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: "Co za talia!"

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w długiej, dopasowanej sukni. Internautki momentalnie dostrzegli zmiany, które w ostatnim czasie zaszły w figurze aktorki. - Co za talia! Wow!!! - czytamy w komentarzach. Jak teraz wygląda?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Katarzyna Skrzynecka należy do tego grona polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swój profil na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła do tej pory ponad 173 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie (zdjęcie ilustracyjne) Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie?

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Fanki pod wrażeniem figury aktorki

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, lecz także jako jurorka telewizyjnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka dołączyła do jury w drugiej edycji po tym, jak wygrała pierwszą edycję tego popularnego programu. Ostatnio aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciami zrobionymi na planie podczas przygotowań do nagrań świątecznego odcinka TTBZ. Kasia Skrzynecka udostępniła m.in. fotografię, na której zapozowała z trenerką wokalną Agnieszką Hekiert. 

- @agnieszkahekiert Piękny Głos, Piękna Kobieta, Piękna wrażliwość, Piękna Dusza. Przyjaciółka bardzo BLISKA mojemu sercu. Przez 15 edycji @twojatwarzbrzmiznajomo trenuje nas wszystkich wokalnie, uczy wokalistów zawodowo rzeczy, o których im samym by się nie śniło... NARESZCIE ONA SAMA ZASZCZYCI Świąteczny Odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo swoim głosem na scenie. W JAKĄ POSTAĆ SIĘ WCIELI??? I co zaśpiewa? Jak Państwo myślą? - napisała.

 

Katarzyna Skrzynecka Gwiazdy narzekają na głodowe emerytury. Katarzyna Skrzynecka dostanie 34,87 zł

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od fanek, które dostrzegły zmiany w sylwetce Katarzyny Skrzyneckiej:

Sexi
Co za talia!
Wow!!!
Najpiękniejsza
Ale piękne Syrenki 

- czytamy.

Więcej o: