Agata Młynarska pokazała swoją choinkę: "Jest inna niż zawsze". Dlaczego?

Agata Młynarska podzieliła się na Instagramie zdjęciami swojej choinki. Jak zapowiedziała wcześniej, w tym roku dziennikarka zdecydowała się na zupełnie inne drzewko niż zwykle. - Spróbujcie nie zatonąć w komercyjnym obłędzie. Teraz nie czas na to! - apeluje.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ku uciesze fanek i fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła do tej pory ponad 158 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, a także różnymi przemyśleniami. Niedawno udostępniła dający do myślenia post, w którym poruszyła temat zbilżających się świąt. - Jakoś nie mogę się cieszyć z tego świątecznego galimatiasu. Piosenek, światełek, zabawek, choinek, prezentów, kolorów, śledzików. Ta scenografia świąteczna wpędza mnie w poczucie, że im kolorowej tym smutniej. (...) Jak ja kochałam święta, podniecenie, radość, domowe krzątania i choinkę. Teraz też będzie, ale nie tak wesoła jak zawsze. Moje wnuczki wiedzą, że dziś jest czas pomagania - wyznała.

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: 'Co za talia!' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: "Co za talia!"

Agata Młynarska pokazała swoją choinkę. Internauci: "Piękny pomysł"

Jak zapowiedziała, tak też zrobiła. Teraz Agata Młynarska podzieliła się zdjęciami swojej choinki, a także zdradziła, na jakie w tym roku prezenty zdecydowała się wraz z bliskimi. - Jest. Inna niż zawsze. Zrobiona z gałązek jodły, których nikt nie chciał, bo były do wyrzucenia. Nie została "wycięta", ani wyrwana z korzeniami. Ubrana jest w pierniczki zrobione przez panią, która potrzebuje wsparcia oraz kilka bombek. Na czerwonych wstążkach zawiesiłam dwa wianki z kokardą. Do tego dwie gwiazdy betlejemskie i dwie gwiazdy poduszkowe. (Ta obsesja symetrii!) I światełka. Prezenty dostaną dzieci, a my w tym roku wpłacamy na konto fundacji @fundacjaocalenie. To nasz pomysł na prezent w te święta. Spróbujcie nie zatonąć w komercyjnym obłędzie. Teraz nie czas na to! Inspiruję Was naszym prezentowym pomysłem i wierzę, że ślad dobra, który zostawimy, jednak coś zmieni... - napisała Agata Młynarska.

 

Klaudia Halejcio przystroiła swój dom na święta. Efekt? 'Przepych, kasa.' (zdjęcie ilustracyjne) Klaudia Halejcio przystroiła swój dom na święta. Efekt? "Przepych, kasa..."

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którym bardzo spodobała się nie tylko choinka dziennikarki, lecz także pomysł na prezenty dla dorosłych:

Super pomysł , warto korzystać z pomocy osób o dużej inwencji twórczej
Święta z choinką z gałęzi u mnie od lat. A prezenty w formie darowizny - tylko przyklasnąć i czynić tak samo
Piękny pomysł z choinką i prezentami
To Królowa Choinek. Najpiękniejsza. Pomysł prezentów do naśladowania
Jestem pod wrażeniem! Choinka wspaniała. Odczucia i plany co do prezentów mam podobne. Bardzo mnie cieszy, że daje Pani taki dobry przykład
Jak zwykle rozwaliłaś system. Mistrzyni

- czytamy.

Więcej o: