Agata Młynarska pokazała swoją choinkę: "Jest inna niż zawsze". Dlaczego?

Agata Młynarska podzieliła się na Instagramie zdjęciami swojej choinki. Jak zapowiedziała wcześniej, w tym roku dziennikarka zdecydowała się na zupełnie inne drzewko niż zwykle. - Spróbujcie nie zatonąć w komercyjnym obłędzie. Teraz nie czas na to! - apeluje.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ku uciesze fanek i fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła do tej pory ponad 158 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, a także różnymi przemyśleniami. Niedawno udostępniła dający do myślenia post, w którym poruszyła temat zbilżających się świąt. - Jakoś nie mogę się cieszyć z tego świątecznego galimatiasu. Piosenek, światełek, zabawek, choinek, prezentów, kolorów, śledzików. Ta scenografia świąteczna wpędza mnie w poczucie, że im kolorowej tym smutniej. (...) Jak ja kochałam święta, podniecenie, radość, domowe krzątania i choinkę. Teraz też będzie, ale nie tak wesoła jak zawsze. Moje wnuczki wiedzą, że dziś jest czas pomagania - wyznała.

Agata Młynarska pokazała swoją choinkę. Internauci: "Piękny pomysł"

Jak zapowiedziała, tak też zrobiła. Teraz Agata Młynarska podzieliła się zdjęciami swojej choinki, a także zdradziła, na jakie w tym roku prezenty zdecydowała się wraz z bliskimi. - Jest. Inna niż zawsze. Zrobiona z gałązek jodły, których nikt nie chciał, bo były do wyrzucenia. Nie została "wycięta", ani wyrwana z korzeniami. Ubrana jest w pierniczki zrobione przez panią, która potrzebuje wsparcia oraz kilka bombek. Na czerwonych wstążkach zawiesiłam dwa wianki z kokardą. Do tego dwie gwiazdy betlejemskie i dwie gwiazdy poduszkowe. (Ta obsesja symetrii!) I światełka. Prezenty dostaną dzieci, a my w tym roku wpłacamy na konto fundacji @fundacjaocalenie. To nasz pomysł na prezent w te święta. Spróbujcie nie zatonąć w komercyjnym obłędzie. Teraz nie czas na to! Inspiruję Was naszym prezentowym pomysłem i wierzę, że ślad dobra, który zostawimy, jednak coś zmieni... - napisała Agata Młynarska.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którym bardzo spodobała się nie tylko choinka dziennikarki, lecz także pomysł na prezenty dla dorosłych:

Super pomysł , warto korzystać z pomocy osób o dużej inwencji twórczej
Święta z choinką z gałęzi u mnie od lat. A prezenty w formie darowizny - tylko przyklasnąć i czynić tak samo
Piękny pomysł z choinką i prezentami
To Królowa Choinek. Najpiękniejsza. Pomysł prezentów do naśladowania
Jestem pod wrażeniem! Choinka wspaniała. Odczucia i plany co do prezentów mam podobne. Bardzo mnie cieszy, że daje Pani taki dobry przykład
Jak zwykle rozwaliłaś system. Mistrzyni

- czytamy.

Więcej o: