Świąteczne dodatki do domu z Pepco i Biedronki. Są nie tylko tanie, ale i stylowe

Boże Narodzenie już niedługo. Wszyscy chcemy, by w naszych domach czuć było atmosferę tych świąt. Te modne dodatki do domu z Pepco i Biedronki moga nam w tym pomóc. Są nie tylko tanie, ale też bardzo stylowe. Udekorują nasze mieszkania i domy i zadbają o przytulny nastrój.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W czasie przedświątecznym ubieramy w domu choinkę i dekorujemy go różnymi dodatkami, aby jak najmocniej poczuć magię świąt. Każdy z nas lubi zasiąść wygodnie w kanapie w świąteczne dni i delektować się widokiem ozdobionego domu. W sklepach takich jak Pepco i Biedronka znajdziesz stylowe i tanie dodatki do domu, które pomogą lepiej wczuć się w ten wyjątkowy czas.

Zobacz wideo Szadkowska: Zaledwie 26% ankietowanych deklaruje, że chce kupić żywego karpia

Pepco: kubek świąteczny i filiżanka. Dodadzą magi świat każdemu napojowi

W sklepach Pepco od 4.11.2021 do 24.12.2021 możemy kupić stylowe świąteczne kubki i filiżanki. Pierwsza propozycja to zestaw dwóch kubków są one porcelanowe w świąteczne wzory. Możemy wybierać spomiędzy czerwonego w białe śnieżynki lub białego w mniejsze czerwone płatki śniegu ze świątecznym napisem. Mają pojemność 480 ml a ich cena to 15 zł za zestaw. Filiżanki również są porcelanowe ich pojemność to 380 ml. Mają Bożonarodzeniowy wzór i zapakowane są w prezentowe pudełko. Jej cena to 25,00 zł.

kubek i filiżankakubek i filiżanka Pepco

Sklepy Pepco i Biedronka oferują na święta klimatyczne poszewki. Posiadają świąteczne wzory

Podczas dekorowania naszego domu na święta nie może zabraknąć klimatycznych poduszek. Możemy położyć je zarówno w sypialni jak i w salonie. Sklepy Pepco i Biedronka oferują świąteczne poszewki. Pierwsza oferta to poszewki o wymiarach 40 × 40 z pomponami na rogach. Posiadają śliczne świąteczne wzory a ich cena to 12,00 zł. Druga propozycja pochodzi ze sklepu Biedronka i są to poszewki w świątecznych propozycjach, z których możemy wybrać poszewki w kolorach jednolitych i wzorzystych bardziej lub mniej. Ich cena to 9,99 zł za sztukę.

poszewkiposzewki Biedronka i Pepco

Biedronka i Pepco oferują świąteczne zawieszki na choinkę. Są małe i urocze

Podczas dekorowania naszego domu na święta nie może zabraknąć choinki. Coraz częściej zamiast samych bombek zawieszamy na niej także kolorowe zawieszki. W sklepach Biedronka i Pepco znaleźliśmy bardzo klimatyczne propozycje. Możemy je kupić w opcji 3 sztuki za 10,00 zł lub 12,99 zł za komplet. Są one zrobione z materiału niewłóczącego.

zawieszkizawieszki Pepco i Biedronka

Więcej o: