Horoskop dzienny - 21 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 21 grudnia. Czasem trudno przewidzieć wyroki losu. Sprawdź, co może przydarzyć Ci się w nadchodzący wtorek i zachowaj czujność, niezależnie od swojej obecnej sytuacji!

Horoskop dzienny – Baran

Choć marzysz o chwili wytchnienia, ten dzień Ci go nie przyniesie. Dokonasz wszelkich starań, by doprowadzić swoje zadania do końca, ale czas będzie działać na Twoją niekorzyść. Co więcej, musisz bardzo uważać, by się dzisiaj nie kontuzjować, bo bardzo możliwe, że zrobisz to podczas wykonywania jednej z błahych czynności.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Ten wtorek pozwoli Ci zauważyć nadciągające problemy finansowe. Chociaż na głowie masz przede wszystkim zbliżające się święta, będziesz musiała/musiał na chwilę oderwać się od przygotowań i zastanowić się, co zrobić, by zapobiec prawdziwej katastrofie. Postaraj się chociaż raz stać się elastyczna/elastyczny i dopasować się do nowej sytuacji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzień przebiegnie w zastraszająco szybkim tempie, dlatego wieczorem będziesz bardzo potrzebować wytchnienia. Tylko w ten sposób uda Ci się odzyskać potrzebną równowagę. Możliwe, że zbierze Ci się także na głębokie przemyślenia. Wtedy też zwrócisz uwagę na pewne problemy w relacji z kimś, kto jest dla Ciebie bardzo ważny.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Ten wtorek spędzisz na przyjemnych rozmowach z osobami, do których do tej pory nawet za bardzo się nie odzywałaś/odzywałeś. Zbliży Was wspólny temat i nawet nie zauważysz, jak szybko zleci Ci czas. W domu rodzina może mieć za złe, że nie poinformowałaś/poinformowałeś o swoim spóźnieniu. Postaraj się nie wdawać w kłótnie – to nie jest dobry moment.

Horoskop dzienny – Lew

W pracy wreszcie uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Chociaż z początku wyda Ci się, że jesteś sama/sam, niespodziewanie ktoś weźmie Twoją stronę i dzięki temu umocnisz swoją pozycję. Co więcej, osoba, która ścierała się z Tobą w pewnej sprawie, w końcu uzna swój błąd i ustąpi. Przez kilka chwil poczujesz się naprawdę szczęśliwa/szczęśliwy.

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj uda Ci się w końcu rozwiązać pewien dręczący Cię od dawna konflikt. Obie jego strony będą Ci wdzięczne za ingerencję, choć dokonasz jej przypadkiem. Co więcej, spotkasz się z kimś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś i dzięki temu zrobi Ci się dużo cieplej na sercu.

Horoskop dzienny – Waga

Twoja głowa będzie dzisiaj pełna świetnych pomysłów. Z tego właśnie powodu zostaniesz w końcu doceniona/doceniony w pracy i poczujesz się ważna/ważny. Jeśli współpracownicy będą chcieli po południu wyskoczyć gdzieś w ramach świątecznego spotkania, nie wymiguj się – zyskasz okazję do tego, by przyjemnie spędzić czas i odrobinę odpocząć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Postaraj się nie zostawiać dzisiaj niczego na ostatnią chwilę, bo możesz się przeliczyć i nie zdążyć, zwłaszcza że w domu czekają Cię jeszcze porządki. Nerwowość, która wkradnie się w atmosferę w Twoim domu, sprawi, że zirytujesz się na kogoś ze swojego najbliższego otoczenia. Postaraj się jednak dać mu się przynajmniej wytłumaczyć – każdy musi mieć na to szansę.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten wtorek czeka Cię sporo pracy. Niestety, nic nie pójdzie gładko i będziesz musiała/musiał się sporo natrudzić, aby osiągnąć swoje cele. To Ty będziesz musiała/musiał udzielać dzisiaj wsparcia innym osobom.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś pożegnasz wreszcie niepokój i towarzyszące Ci dotąd napięcie. Co więcej, ktoś, kogo ostatnio zawiodłaś/zawiodłeś, ponownie obdarzy Cię zaufaniem. To doda Ci siły, by mierzyć się z przeciwnościami losu. Nareszcie uwierzysz w siebie i postanowisz pójść naprzód nieco odważniej niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Wodnik

Od rana będzie dopisywać Ci humor. Twoja chęć do pomocy wszystkim wokół nie pozostanie niezauważona. Dasz się poznać jako ktoś bardzo życzliwy i skory do poświęceń. Wiele osób Ci tego nie zapomni.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Chciałabyś/chciałbyś dzisiaj dużo zrobić, ale niestety na większość rzeczy nie starczy Ci czasu. Co chwila zresztą będą dochodzić Ci kolejne obowiązki, z którymi możesz nie zdołać sobie poradzić. Nie denerwuj się, bo to i tak niczego nie zmieni. Przygotuj sobie coś relaksującego na wieczór i wrzuć na luz.

Więcej o: