Czy McDonald jest otwarty w Święta? Godziny otwarcia restauracji

Czy McDonald jest otwarty w Święta? Popularne restauracje nie kojarzą się ze świątecznym menu, ale być może komuś akurat przyjdzie ochota na hamburgery. Niestety, godziny otwarcia będą ograniczone.

Kiedy McDonald's jest otwarty w Wigilię?

Kiedy McDonald's jest otwarty w Wigilię? Okazuje się, że także 24 grudnia część klientów chce skorzystać z oferty popularnej sieci fast - food. Większość sklepów i punktów handlowych tego dnia działa zdecydowanie krócej. Podobnie rzecz ma się z restauracjami McDonald's. Wiele zależy od tego, w jakiej lokalizacji znajduje się dany punkt gastronomiczny. Najwcześniej zamknięte zostaną te, które znajdują się w galeriach handlowych. Podlegają one ograniczeniom nałożonym na handel tego dnia i muszą zostać zamknięte o godz. 14.00.   

Większość restauracji McDonald's będzie jednak czynna do godz. 16.00. Ostatecznie decyzja o czasie pracy w Wigilię należy do właściciela, więc może się zdarzyć, że niektóre punkty handlowe przestaną działać o 15.00 lub 17.00. Szczegółowych informacji należy szukać na stronach restauratora lub na drzwiach restauracji w konkretnych lokalizacjach. 

Stół wigilijny. Zdjęcie ilustracyjne Dekoracja stołu na Boże Narodzenie - moc inspiracji

Godziny otwarcia McDonald's w Święta - 25 grudnia

Jakie są godziny otwarcia McDonald's w Święta Bożego Narodzenia? 25 grudnia amatorzy fast foodów będą musieli się obyć bez frytek i hamburgerów z popularnej sieci. Zdecydowano bowiem, że 25 grudnia powinien być czasem odpoczynku dla wszystkich, także dla pracowników. W związku z tym McDonald's pozostanie tego dnia zamknięty. 

Zobacz wideo Bigos staropolski. Idealny na bożonarodzeniowy obiad

Godziny otwarcia McDonald's w Święta Bożego Narodzenia - 26 grudnia

Jakie będą godziny otwarcia McDonald's w Święta Bożego Narodzenia? 26 grudnia znów będzie można skorzystać z oferty popularnych fast - foodów. Ich otwarcie nastąpi jednak nieco później. Najczęściej stanie się to o godz. 10.00 lub 11.00. Następnie będą już pracować według normalnych godzin. 

Prezent na święta. Zdjęcie ilustracyjne Własnoręczny prezent dla brata: pomysły na upominek nie tylko świąteczny

Godziny otwarcia McDonald's w Sylwestra i Nowy Rok

Jakie będą godziny otwarcia McDonald's w Sylwestra i Nowy Rok? Również w te dni wiele punktów handlowych, a nawet restauracji funkcjonuje w sposób inny od ogólnie przyjętego. W Sylwestra trzeba się liczyć z tym, że restauracje będą czynne krócej. O konkretne godziny trzeba się dowiadywać w poszczególnych lokalizacjach lub na stronach internetowych. W Nowy Rok, podobnie jak 26 grudnia, McDonald's będzie otwarty. Trzeba się jednak liczyć z tym, że lokale będą czynne nieco później. Większość z nich od godz. 10.00 lub 11.00. Wybierając się na spacer w pierwszy dzień 2022 r., będziemy więc mogli posilić się daniami, które oferuje popularna sieć fast - food. 

Zobacz też: Ozdoby świąteczne na zewnątrz - magiczny ganek i ogród

Więcej o: