Joanna Koroniewska o urlopie w Hiszpanii: "Może nawet wrócę wcześniej. Obrażona"

Joanna Koroniewska na tegoroczne święta zdecydowała się wyjechać wraz z rodziną gdzieś, gdzie jest cieplej niż w Polsce. Na miejsce swojego wypoczynku wybrali Hiszpanie. Okazuje się, że nie wszystko jest tak, jak sobie wyobrażała. - Może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona. I sama - przyznała aktorka.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil, na którym zgromadziła do tej pory 626 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Osoby obserwujące aktorkę bardzo cenią sobie jej szczerość, naturalność, poczucie humoru oraz dystans do świata. Aktualnie Joanna Koroniewska wraz z rodziną przebywa w Hiszpanii, gdzie postanowiła w tym roku spędzić święta.

Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: 'Co za talia!' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę? Fanki pod wrażeniem: "Co za talia!"

Joanna Koroniewska o wyjeździe do Hiszpanii na święta: "Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia"

Joanna Koroniewska po raz kolejny pokazała na Instagramie swoje ogromne poczucie humoru i opublikowała post, w którym przyznała, że rzeczywistość zweryfikowała jej wyobrażenia o świątecznym urlopie w Hiszpanii. Okazuje się, że aktualnie jest tam dużo chłodniej, niż myślała aktorka

- Instagram vs rzeczywistość. Kiedy to pozazdrościsz koleżankom upału w tropikach. Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia ale od czego jest Instagram. Na pocieszenie @maciej_dowbor mówi mi codziennie, że to przypadek i zawsze było tutaj cieplej. Jeśli pogoda w najbliższym czasie się nie zmieni może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona. I sama - napisała Joanna Koroniewska pod postem. - Wierzycie we wszystko co widzicie na IG?! Nie warto... Tak jak nie warto nas nienawidzieć za Święta w Hiszpanii. Rzeczywistość bywa bardzo brutalna... - dodała w kolejnym wpisie.

 

Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie (zdjęcie ilustracyjne) Marta Manowska pokazała swój posiłek. Zdradziła przy okazji, na jakiej jest diecie?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Ja nie wiem kto Wam powiedział, że w Hiszpanii w zimie jest ciepło
Ale figura za to pierwsza klasa
Uwielbiam Twoje poczucie humoru
Przynajmniej słoneczko jest, a w PL szaro buro
Ja byłam kiedyś w Hiszpanii w listopadzie - było mega zimno
No niestety macie pecha bo do tej pory było słoneczko codziennie i cieplutko
Też bym się obraziła jakbym chciała ciepełka, a było by zimno

- czytamy.

Więcej o: