Joanna Koroniewska o urlopie w Hiszpanii: "Może nawet wrócę wcześniej. Obrażona"

Joanna Koroniewska na tegoroczne święta zdecydowała się wyjechać wraz z rodziną gdzieś, gdzie jest cieplej niż w Polsce. Na miejsce swojego wypoczynku wybrali Hiszpanie. Okazuje się, że nie wszystko jest tak, jak sobie wyobrażała. - Może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona. I sama - przyznała aktorka.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil, na którym zgromadziła do tej pory 626 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Osoby obserwujące aktorkę bardzo cenią sobie jej szczerość, naturalność, poczucie humoru oraz dystans do świata. Aktualnie Joanna Koroniewska wraz z rodziną przebywa w Hiszpanii, gdzie postanowiła w tym roku spędzić święta.

Joanna Koroniewska o wyjeździe do Hiszpanii na święta: "Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia"

Joanna Koroniewska po raz kolejny pokazała na Instagramie swoje ogromne poczucie humoru i opublikowała post, w którym przyznała, że rzeczywistość zweryfikowała jej wyobrażenia o świątecznym urlopie w Hiszpanii. Okazuje się, że aktualnie jest tam dużo chłodniej, niż myślała aktorka

- Instagram vs rzeczywistość. Kiedy to pozazdrościsz koleżankom upału w tropikach. Rzeczywistość mocno zweryfikowała moje wyobrażenia ale od czego jest Instagram. Na pocieszenie @maciej_dowbor mówi mi codziennie, że to przypadek i zawsze było tutaj cieplej. Jeśli pogoda w najbliższym czasie się nie zmieni może nawet wrócę do Polski wcześniej. Obrażona. I sama - napisała Joanna Koroniewska pod postem. - Wierzycie we wszystko co widzicie na IG?! Nie warto... Tak jak nie warto nas nienawidzieć za Święta w Hiszpanii. Rzeczywistość bywa bardzo brutalna... - dodała w kolejnym wpisie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Ja nie wiem kto Wam powiedział, że w Hiszpanii w zimie jest ciepło
Ale figura za to pierwsza klasa
Uwielbiam Twoje poczucie humoru
Przynajmniej słoneczko jest, a w PL szaro buro
Ja byłam kiedyś w Hiszpanii w listopadzie - było mega zimno
No niestety macie pecha bo do tej pory było słoneczko codziennie i cieplutko
Też bym się obraziła jakbym chciała ciepełka, a było by zimno

- czytamy.

Więcej o: