Panna młoda nie zaprosiła na ślub swojej przyjaciółki, bo wyglądała za dobrze

Ślub to dla wielu najpiękniejszy dzień w życiu. Chcemy go spędzić w gronie najbliższych. Czasem jednak nerwowa atmosfera sprawia, że podejmujemy dziwne, czasem dość pochopne decyzje. Tak było w przypadku pewnej panny młodej.

Więcej ślubnych historii znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Przygotowania do ślubu potrafią nieźle zestresować. Często zbyt wiele bierzemy sobie na głowę, chcąc dopiąć wszystko na ostatni guzik. Niekiedy podejmujemy pochopne decyzje, których możemy w przyszłości pożałować. Czy taką decyzję podjęła pewna panna młoda? Tego do końca nie wiemy, ale pewne jest, że powód, dla którego nie zaprosiła swojej przyjaciółki na ślub, jest dość absurdalny. 

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek i jej "śliczna sukienka" robią furorę w sieci

Nie zaprosiła swojej przyjaciółki na ślub, bo wyglądała za dobrze

Niemiecka modelka wrzuciła do sieci filmik, w którym opisała historię, która niedawno ją spotkała. Alena na co dzień mieszka w miejscowości Heidelberg. Trwały przygotowania do ślubu jej przyjaciółki, która jak mniemała Alena, zaprosi ją do wspólnego świętowania tego dnia. Co ciekawe, przyszła panna młoda wybrała nawet dla swojej przyjaciółki. Nic nie wskazywało na to, że Alena miałaby nie być goście na przyjęciu, a jednak. 

Cofnęła dla mnie zaproszenie przez to, że wyglądałam w sukience zbyt dobrze. Sukience, którą sama mi wybrała!

- tłumaczyła na nagraniu na TikToku

Nie da się ukryć, że modelka rzeczywiście wyglądała pięknie w sukni do ziemi wysadzanej srebrnymi i niebieskimi świecidełkami. Czy jednak to był powód, dla którego panna młoda nie powinna zapraszać na ślub swojej przyjaciółki? Internauci nie mają wątpliwości. 

Jako twoja przyjaciółka powinna chcieć, żebyś wyglądała pięknie. Gdyby była pewna siebie, nie czułaby się zagrożona na własnym ślubie. To takie smutne. 
Kobiety powinny się wspierać. Wszyscy jesteśmy na swój sposób piękni.
Nie powinnaś utrzymywać z panną młodą kontaktu. Nie jest twoją prawdziwą przyjaciółką. To zazdrośnica.

- czytamy w komentarzach na TikToku.

Historia Aleny stała się prawdziwym viralem i media na całym świecie o niej pisały. Filmik, w którym modelka opisała całą historię, ma na TikToku już ponad 7 mln wyświetleń. 

Poszła do sprawdzonej fryzjerki podciąć włosy Poszła do sprawdzonej fryzjerki podciąć włosy. Ta wizyta skończyła się katastrofą

Więcej o: