Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis o sprawie Chrisa Notha: "jesteśmy zdruzgotane"

Aktorki grające główne role w "Seksie w wielkim mieście" w reakcji na szokujące doniesienia o napaściach seksualnych, jakich miał się dopuścić partnerujący im w serialu Chris Noth, wydały wspólne oświadczenie, okazując wsparcie pokrzywdzonym kobietom.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka dni temu media obiegły szokujące doniesienia na temat Chrisa Notha, który został oskarżony o napaści na tle seksualnym już przez trzy kobiety. Jak twierdzą pokrzywdzone, miały zostać zgwałcone przez aktora, a traumatycznymi przeżyciami podzieliły się na łamach magazynu "The Hollywood Reporter".

Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom:

Zobacz wideo

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" wydały oświadczenie w sprawie Chrisa Notha

Głos zabrał już zarówno aktor, jak i jego reprezentanci, którzy zgodnie zaprzeczyli medialnym doniesieniom. - Oskarżenia wysuwane przez kobiety, które poznałem lata, a nawet dekady temu, są fałszywe - zapewniał aktor. Teraz z kolei w sprawie postanowiły wypowiedzieć się aktorki, partnerujące Nothowi w kultowym już "Seksie w wielkim mieście", którego kontynuacja niedawno zawitała na ekranach.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis wydały wspólne oświadczenie, jednoznacznie opowiadając się po stronie poszkodowanych kobiet.

- Jesteśmy zdruzgotane oskarżeniami wobec Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które postanowiły przerwać milczenie i podzielić się publicznie bolesnymi doświadczeniami. Rozumiemy, że nie było to łatwe i jesteśmy z nich dumne - napisały aktorki.

Więcej o: