Ta gwiazda w tym roku postawiła na żywą choinkę, ale pomalowała ją na czarno. "Super co?"

Część polskich gwiazd ma już w swoim domu udekorowane choinki. Niektórzy postawili na minimalizm, a inni na przepych. Jest również Blanka Lipińska, która po raz kolejny zszokowała swoich obserwatorów i w salonie postawiła drzewko w swoim stylu.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Centra handlowe i sklepy z ozdobami świątecznymi pękają w szwach. Część z nas szuka prezentów dla najbliższych, a inni dokupują bombki, girlandy i inne dodatki, które powieszą na swoim drzewku. Polskie gwiazdy chętnie dzielą się w sieci zdjęciami swoich choinek. Julia Wieniawa do swojego mieszkania wstawiła małą, żywą choinkę w doniczce, Anna Lewandowska postawiła na znacznie większe drzewko, które przystroiła w klasyczne jasne ozdoby, a Sylwia Bomba przystroiła swoje drzewko na biało. Niedawno do grona gwiazd, które w swoim domu już mają choinki, dołączyła Blanka Lipińska i zrobiła to w swoim stylu. 

Blanka Lipińska ma czarną choinkę 

W sieci co jakiś czas pojawiają się zdjęcia mieszkania Blanki Lipińskiej, które jest udekorowane w dość mrocznym stylu. W większości pomieszczeń przeważa kolor czarny i szary. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że gwiazda pójdzie o krok dalej i również jej choinka będzie w tych odcieniach. Zaskakiwać również może fakt, że Blanka Lipińska ma żywą czarną choinkę. Jak to możliwe? Pisarka wyjaśniła to u siebie na Instagramie. 

A tu mam na przykład czarną choinkę, dostałam ją od Tomka. [...] Stwierdził, że inna choinka niż czarna nie może tu być i słuchajcie, żywą choinkę chłopaki pomalowali mi jakimś specjalnym bio lakierem, że tej choince nic nie jest, ona sobie żyje dalej, bo to jest żywa choinka, ale jest czarna. Super, co?

- zachwycała się Blanka Lipińska.

Czarna choinka Blanki LipińskiejCzarna choinka Blanki Lipińskiej www.instagram.com/blanka_lipinska/

Wyglądem przypominają szyszki, ale nimi nie są. Jeśli masz je na choince, pozbądź się ich Wyglądem przypominają szyszki, ale nimi nie są. Lepiej się ich pozbądź

W kwestii przystrojenia czarnej choinki gwiazda postawiła na totalny minimalizm, bo przystroiła ją tylko w lampki. No cóż, nie da się ukryć, że efekt jest dość zaskakujący i chyba nikt nie spodziewał się, że ktoś wpadnie na to, żeby pomalować żywą choinkę na czarno.

Oczywiście w sieci można znaleźć mnóstwo propozycji sztucznych drzewek w tym odcieniu. Co więcej, w internecie można praktycznie kupić choinki w każdym kolorze. Różowa? Złota? Proszę bardzo! Jednak cena za taką przyjemność też zwala z nóg. Za kolorową sztuczną choinkę, która wygląda jak żywa, trzeba zapłacić nawet 800 złotych. 

A wy stawiacie na klasykę? Czy tak jak Blanka Lipińska moglibyście mieć w domu pomalowaną na czarno żywą choinkę? Dajcie znać!

Rodzaje choinek - minimalizm, przepych, a może blisko natury? Zdjęcie ilustracyjne Rodzaje choinek - minimalizm, przepych, a może blisko natury?

Więcej o: