Metamorfoza Beaty Kozidrak. Zmieniła nie tylko fryzurę? "Wprost fenomenalnie"

Beat Kozidrak poddała się metamorfozie, której efektem pochwaliła się fryzjerka gwiazdy, Aleksadra Oleczek. - Pani Beatka wygląda wprost fenomenalnie! - pisały zachwycone wyraźnie odmienioną piosenkarką fanki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Beata Kozidrak ma za sobą naprawdę trudny okres. We wrześniu tego roku gwiazda została przyłapana przez policję na prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu, co sprowadziło na nią falę olbrzymiej krytyki. Wyrokiem sądu została skazana na 6 miesięcy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Otrzymała też zakaz prowadzenia pojazdów na 5 lat i 10 tysięcy złotych grzywny.

Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom:

Zobacz wideo

Odmieniona Beata Kozidrak 

Gwiazda okazała skruchę i już na miesiąc po tych wydarzeniach powróciła na scenę i do mediów społecznościowych. Teraz z kolei zafundowała sobie metamorfozę, której efektem pochwaliła się fryzjerka gwiazdy, Aleksandra Oleczek.

Na zaprezentowanym przez nią zdjęciu widzimy, że gwiazda odświeżyła kolor i skróciła dotychczasową fryzurę. To jednak nie jedyne zmiany - na opublikowanym zdjęciu Kozidrak wygląda także na znacznie szczuplejszą, a uwagę fanów przykuły także jej nieco pełniejsze niż dotychczas usta, które są zapewne efektem mocniejszego makijażu.

Pani Beatka wygląda wprost fenomenalnie! Jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany
Cudnie
Pięknie
Jak zawsze pięknie

- pisały zachwycone fanki.

 
Więcej o: