Panna młoda na ślubie przypominała Meghan Markle. Suknię ślubną kupiła za... 12 zł

Koszty ślubu są naprawdę wysokie. Przyszłe panny młode próbują je zminimalizować, szukając oszczędności. Jednak mało która z nich decyduje się na to w kwestii sukni ślubnej. Okazuje się, że wcale nie jest to niemożliwe, a efekt może być iście gwiazdorski.

Więcej podobnych tematów możecie znaleźć na Gazeta.pl

Zobacz wideo Proste zasady, dzięki którym twoje zdjęcia wejdą na wyższy poziom

Dzień ślubu dla wielu jest najpiękniejszym dniem w życiu. Przygotowania trwają zwykle od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. W wielu przypadkach pierwszym ślubnym zakupem jest suknia ślubna dla przyszłej panny młodej, ale również są takie kobiety, które czekają z tym do ostatniej chwili. Niedawno na TikToku furorę zrobiła suknia niejakiej Rachel Connealy, która udowadnia, że nie trzeba wydawać fortuny, żeby wyglądać zjawiskowo.

Kupiła suknię ślubną w lumpeksie za 12 zł

Suknie ślubne potrafią kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wiele zależy od tego, z jakiego materiału jest ona wykonana lub kto ją zaprojektował. Jedną z najpopularniejszych marek ślubnych na świecie jest Berta Bridal, ale nie każda panna młoda może pozwolić sobie na ich projekty. Ceny zaczynają się od 1800 dolarów i sięgają nawet 10 tys. dolarów. 

Wiele sieciówek wychodzi naprzeciw przyszłym pannom młodym i w swojej ofercie posiada również kolekcje ślubne. Ceny są zdecydowanie niższe i piękną kreację można kupić już za kilkaset 300-400 złotych. Jednak może być jeszcze taniej. 

Rachel Connealy postanowiła poszukać swojej sukni ślubnej w lumpeksie. 26-latka nie spodziewała się, że znajdzie tam takie perełki. Na TikToku opublikowała nagrania z dnia ślubu. Fani nie kryli zachwytu. Piękna  długa jedwabna suknia wyglądała niezwykle skromnie i minimalistyczni, ale niesamowicie szykownie. Ta kreacja kosztowała ją tylko 12 zł. 

Internauci zwrócili również uwagę na podobieństwo do księżnej Sussex. - "Myślałam, że to Meghan Markle" - komentowali. 

Ta suknia zapiera dech w piersiach. Wygląda jak z magazynu. 
Uwielbiam ten minimalistyczny look, który jednocześnie wygląda bardzo luksusowo.

- pisali inni. 

Okazuje się, że Rachel w dniu swojego ślubu miała również drugą suknię ślubną, którą także kupiła w lumpeksie za... 5 dolarów, czyli około 20 zł. Dwa tygodnie przed ślubem 26-latka znalazła w second-handzie krótką kreację z bufiastymi rękawkami w stylu vintage. Łącznie Rachel Connealy na swoje suknie ślubne wydała około 32 zł. 

Więcej o: