Nie żyje Żora Korolyov. Znalazła go ukochana: "Był dziś bardzo zabiegany"

Zmarł Żora Korolyov, ukraiński tancerz i aktor, któremu szerszą rozpoznawalność w Polsce przyniósł udział w "Tańcu z Gwiazdami". Miał 34 lata. O jego przedwczesnej śmierci poinformowała ukochana tancerza, Ewelina Bator. I to właśnie ona miała znaleźć mężczyznę.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nagła śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła polskim show-biznesem. Lubiany tancerz i aktor zmarł przedwcześnie w wieku zaledwie 34 lat. O jego śmierci poinformowała partnerka tancerza, Ewelina Bator. - Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię (...) - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo

Zmarł Żora Korolyov. Osierocił 10-letnią córkę

Jak donosi Super Express, to właśnie Bator miała znaleźć mężczyznę. - Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - przekazała dziennikowi zaufana informatorka.

Żora Korolyov urodził się 6 października 1987 roku w Odessie. W wieku 8 lat zaczął trenować taniec towarzyski, a w 2003 roku przeniósł się do Polski, gdzie rozpoczął karierę. Prócz tanecznych sukcesów i występów w "Tańcu z Gwiazdami" miał na swoim koncie także role aktorskie. Zagrał m.in. w takich serialach jak "Egzamin z życia", "Niania" czy "Ojciec Mateusz".

Prywatnie Korolyov był ojcem 10-letniej córki Sonii z małżeństwa z Anną Kuznecową, z którą rozwiódł się w 2017 roku. Przez ostatnie lata spotykał się z kolei z Eweliną Bator, z którą był zaręczony.

 
Więcej o: