Wynajęła pokój i bała się czegokolwiek dotknąć. Wytyczne właścicielki? Absurdalne

- Nie wolno przesuwać zasłony prysznicowej z lewej strony na prawą, musi być od prawej do lewej - brzmiała jedna z wytycznych w mieszkaniu, które wynajęła jedna z użytkowniczek TikToka. Kobieta wyznała, że po przeczytaniu listy praktycznie bała się do czegokolwiek dotknąć.

Więcej historii z życia wziętych znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami o najróżniejszej tematyce. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy i wiele ciekawych inspiracji. Część osób dzieli się również wybranymi momentami i nietypowymi historiami wziętymi z życia.

"Jak poprawnie przeciągnąć zasłonę od kabiny prysznicowej"

O tym, jak absurdalne potrafią być wymagania osób wynajmujących mieszkania lub pokoje przekonała się Tiffany Lee Ingalls. Kobieta na swoim TikToku postanowiła pokazać, co zastała w lokum tuż po zameldowaniu się u właścicielki. Jak sama wyznała, gdy przeczytała wszystkie nakazy, zakazy oraz instrukcje, bała się czegokolwiek dotknąć w wynajmowanym pokoju

Jak poprawnie przeciągnąć zasłonę od kabiny prysznicowej. Z których kubków pić wodę. Żadnych świeczek. Żadnych kadzidełek. Wylejesz coś? Od razu daj znać, albo potrącę ci z kaucji...

- wymienia Tiffany.

Oglądając nagranie można zauważyć nawet instrukcję i dokładny opis przycisków pilota do telewizora.  Kobieta przyznała również, że wypicie wody z niewłaściwego kubka poskutkowało srogim upomnieniem ze strony właścicielki wynajmującej pokój.

Kolejny dobry pomysł. Nie wolno przesuwać zasłony prysznicowej z lewej strony na prawą, musi być od prawej do lewej

- powiedziała Tiffany wchodząc do łazienki.

Kobieta przyznała, że co prawda pokój rezerwowała w ostatniej chwili, ale wśród zamieszczonych opinii nic nie wskazywało na to, że spotka się z takimi zasadami. Mimo wszystko została, a swój pobyt tam wspomina z dużą dozą dystansu. Co więcej, jej wideo stało się w sieci viralem i do tej pory obejrzało je ponad 2,5 mln osób.

Więcej o: