Żora Korolyov żegnany przez gwiazdy: "W moich wspomnieniach będziesz żył zawsze"

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia w wieku 34 lat. Przedwczesna śmierć tancerza wstrząsnęła polskim show-biznesem. Swoje poruszenie odejściem Korolyova wyrazili już m.in. Krzysztof Ibisz, Dominika Gwit czy Izabela Janachowska.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nagła śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła polskim show-biznesem. Lubiany tancerz i aktor zmarł przedwcześnie w wieku zaledwie 34 lat. O jego śmierci poinformowała partnerka tancerza, Ewelina Bator. - Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię (...) - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo

Nie żyje Żora Korolyov. Gwiazdy żegnają tancerza

Swój smutek przedwczesną śmiercią tancerza postanowili wyrazić także jego przyjaciele ze świata show-biznesu. Tancerz i aktor zyskał w Polsce popularność przede wszystkim dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partnerował licznym gwiazdom. Utalentowany tancerz zasłynął nie tylko pracowitością, ale przede wszystkim sympatyczną osobowością. - Odessa 2019r. Dziś myślę o tym spotkaniu i tym zdjęciu. O wizycie w mieszkaniu Twoich Rodziców, spacerze po Twojej Odessie, wspólnym obiedzie z Twoimi bliskimi i przetańczonym wieczorze. Miałeś serce na dłoni i wielką otwartość na ludzi. Tyle jeszcze było przed Tobą…. Ogromny, ogromny smutek Żora - napisał na Instagramie prowadzący show, Krzysztof Ibisz, publikując archiwalne zdjęcia z tancerzem.

 

Na publiczne pożegnanie zdecydowała się także Dominika Gwit, która występowała z Korolyovem w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami". - To jest jakiś okrutny żart.... Brak mi słów. Żora... Spoczywaj w pokoju - napisała poruszona.

Na śmierć tancerza zareagowała także jego wieloletnia partnerka taneczna, Izabela Janachowska. - Tego co przeżyliśmy i przetańczyliśmy, nikt nam nie odbierze. W moich wspomnieniach będziesz żył zawsze - zapewniła, składając przy okazji kondolencje dla najbliższych tancerza.

- Żora, kochany. Bezpiecznej podróży. Będę cię szukać w nowych spojrzeniach - napisał z kolei wstrząśnięty Michał Piróg.

Swoje ubolewanie z powodu nagłej śmierci tancerza wyrazili także m.in. Marcin Mroczek, Paweł Deląg, Karolina Gorczyca, Michał Malitowski i Katarzyna Cerekwicka.

Więcej o: