Kobiety o tych imionach to uciekające panny młode. Odchodzą tuż przed ślubem

Nie tylko znaki zodiaku determinują w nas pewne cechy. Okazuje się, że tak mogą działać również imiona, a właścicielki tych trzech mają tendencję do zrywania związków tuż przed ślubem. Sprawdź, komu trudno jest stanąć przed ołtarzem i powiedzieć sakramantalne "tak".

Więcej o imionach i znakach zodiaku przeczytasz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki

Zdarza się, że niektóre kobiety bardzo często nie pewne swoich decyzji związanych drugą połówką. Boją się kolejnych kroków w związku, nieustannie zastanawiając się, czy aby na pewno wybrały odpowiedniego partnera. Obawa przed tym, że coś pójdzie nie tak spędza im sen z powiek i sprawia, że prędzej decydują się uciec niemal sprzed ołtarza, niż podjąć próbę stworzenia małżeństwa. Oczywiście każde takie zestawienie należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka. 

Panna młoda olśniła wszystkich w sukni za 12 złPanna młoda na ślubie przypominała Meghan Markle. Suknię ślubną kupiła za 12 zł

Kobiety noszące te imiona to prawdziwe uciekające panny młode

Kobiety, które posiadają poniższe imiona raczej niechętnie składają dalekosiężne deklaracje uczuciowe. Zdecydowanie wolą żyć tu i teraz, nie wybiegając znacząco w przyszłość. Czasem dają się ponieść emocjom i przyjmują oświadczyny, jednak w pewnym momencie dociera do nich, że snucie planów na kolejne lata to zbyt wiele. 

Karolina: Jej uwaga skupia się najbardziej na niedostępnych mężczyznach. W związku zwykle szybko zaczyna się nudzić. Momentem zwrotnym jest zwykle temat ślubu lub same zaręczyny. Jeśli partner decyduje się na taki krok, ona może szybko stracić nim zainteresowanie. Kluczem do związku z kobietą są nieustanne gierki pomiędzy partnerami, które będą podsycać relację.

'Wszyscy odradzali mi imię dla córki, nie posłuchałam. Teraz jest na mnie zła'"Wszyscy odradzali mi imię dla córki, nie posłuchałam. Teraz jest na mnie zła"

Malwina: To bardzo często tajemnicze kobiety, które raczej nie lubią mówić o sobie. Nawet jeśli decyduje się na związek i trwa w nim dłuższy czas, ma wiele sekretów oraz tajemnic przed swoją drugą połówką. Jej strach przed małżeństwem wynika z tego, że po ślubie nie mogłaby już ukrywać tak wielu swoich spraw.

Zuzanna: Marzycielka, która wierzy w miłość jak z bajki szukając idealnego partnera. Nawet jeśli decyduje się na związek i jest w nim szczęśliwa, to nie ma odwagi podjąć tak poważnej decyzji, jaką jest małżeństwo. Obawia się bowiem, że jednak okaże się, że związała się z nieodpowiednim mężczyzną, tracąc szansę na spotkanie tej przeznaczonej jej osoby.

Więcej o: