"Jakie jest najgorsze imię dla dziewczyny?" Nie takich odpowiedzi się spodziewał

Imiona wybierają dla nas rodzice. Często ich wybory są pokierowane własnymi upodobaniami. Czasem zdarza się, że nazywamy się tak, jak nasza mama chciała mieć na imię, kiedy była dzieckiem. W każdym razie albo nam się imię podoba, albo nie. Niektórzy twierdzą, że do imion można przypisać pewne cechy charakteru. Są też takie, które uważane są za najgorsze.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl

Pewnie nie raz zastanawialiście się, dlaczego macie tak, a nie inaczej na imię. W końcu wsi rodzice musieli wpaść na pomysł, żebyście byli np. Magdą czy Markiem. Czasem dzieci pytają ich o historię imienia. Zwykle rodzice opowiadają historie związane z kimś bliskim, kto miał tak na imię, ale czasem nazywają swoje dzieci tak, jak sami chcieliby się nazywać. Czy to się udaje? Nie zawsze. Jakiś czas temu, pewna TikTokerka opowiedziała swoją historię, w której zdradziła, że jej córka ma jej za złe to, jak się nazywa.

Zobacz wideo Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Nie zawsze! Trzeba pamiętać, jakich błędów nie popełniać

Zapytał przechodniów o najgorsze imię dla kobiety

TikTok to ulubione miejsce generacji "Z", ale okazuje się, że odnajdą się tam wszyscy. Rustam Raziev, bo tak nazywa się mężczyzna, który nagrywa TikToki pod nickiem "rus.alien" jest prawdziwą gwiazdą tej platformy. Obserwuje go tam prawie 5 mln fanów, a to naprawdę sporo. W swoich TikTokach często zadaje pytania napotkanym przechodniom. Tak też było i tym razem. 

Jakie jest najgorsze imię dla dziewczyny?

- zapytał na początku filmiku.

Nie spodziewał się, chyba że odpowiedzi rozmówców będą tak jednogłośne. Wszyscy odpowiedzieli, że "Jessica". Jak tłumaczyli swój wybór? 

Nie mogę znieść tego imienia. Jest dosłownie jak kreda pisząca po tablicy.

- tłumaczy dziewczyna. 

Za każdym razem, kiedy słyszę imię Jessica, moje uszy krwawią. 
Jeśli rodzice nazwali cię Jessica, prawdopodobnie cię nie kochali.

- dodali inni. 

Najbardziej TikTokera rozśmieszyła jednak ostatnia z odpowiedzi. - "Mój tata się tak nazywa"- spuentował ostatni przechodzeń. Inny dodał, że jeśli masz na imię Jessica, a jesteś piękna to z "9" stajesz się automatycznie "3". 

Dziwne imiona dla dziewczynek 

Prawda jest taka, że ludzie mogą mieć różne skojarzenia z imieniem Jessica, ale jest one dość normalne. Inaczej wygląda sytuacja, kiedy rodzice wymyślają dla swoich córek dość nietypowe imiona. Nie dzieje się tak tylko za granicą, ale również w Polsce. W 2020 roku, w urzędzie stanu cywilnego zarejestrowana takie imiona. Jesteście gotowi? To sprawdźcie sami. 

  • Chanel, Rabija, Safiya, Selina, Solomia, Wiwiana, Anaya, Ariadna, Darina, Elina, Fabiola, Eulalia, Flavia, Jewwa, Kayla, Khadija, Rut, Melody, Afina, Cirilla, Elizaveta, Ofelia, Nowojka Rabija, Witalina, Złata, Mikaela, Zoriana, Żywia. 

Dajcie znać, jakie według was jest najgorsze imię dla kobiety i dlaczego. Jesteśmy ciekawi waszych odpowiedzi!

Więcej o: