Joanna Koroniewska pokazała się w stroju dla męża. "Znów będą pisać, że nie przystoi"

Joanna Koroniewska z okazji urodzin Macieja Dowbora opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w stroju, który jak sma przyznała, podoba się mężowi najbardziej. - Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia - przyznała aktorka. - A gdzie ugruntowane cnoty niewieście? - komentują internautki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Profil aktorki śledzi obecnie ponad 627 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Co więcej, liczba internetowych fanów Joanny Koroniewskiej stale rośnie, a ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej szczerość, naturalność oraz poczucie humoru.

Joanna Koroniewska w urodzinowym stroju dla męża: "Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia"

Joanna Koroniewska podzieliła się ostatnio ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie zdjęciem, które zrobiła z okazji urodzin swojego męża, po raz kolejny pokazując swój ogromny dystans do siebie i świata. - Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia, ale dziś są urodziny mojego męża a z tego co wiem w żadnym innym stroju tak mu się nie podobam. (...) Zrobiłam mu niespodziankę, ale napiszę Wam prawdę: do tej pory go nie obejrzał bo się wstydzi. Jeżeli uważacie, że nie ma czego, piszcie do niego i tutaj w komentarzach, że nie musi. Może w końcu się chłopak skusi i obejrzy - napisała.

Więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Oooo czekam na te komentarze że musisz się tak ubierać, że to poniżające itp . Biorę popcorn i czekam aż będą smutasy wylewać swoje żale
Żona na medal! Uwielbiam wasz dystans
Odważna kobieta, fota rewelacja. Myślę że każdy mąż się cieszy na taką kreację
I znów będą pisać że nie przystoi
A gdzie ugruntowane cnoty niewieście?
Kobieta Ogień, taka żona to Skarb
Wow Aśka. Super figura!!! Wyglądasz extra

- czytamy.

Więcej o: