Joanna Koroniewska pokazała się w stroju dla męża. "Znów będą pisać, że nie przystoi"

Joanna Koroniewska z okazji urodzin Macieja Dowbora opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w stroju, który jak sma przyznała, podoba się mężowi najbardziej. - Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia - przyznała aktorka. - A gdzie ugruntowane cnoty niewieście? - komentują internautki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Profil aktorki śledzi obecnie ponad 627 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Co więcej, liczba internetowych fanów Joanny Koroniewskiej stale rośnie, a ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej szczerość, naturalność oraz poczucie humoru.

Kasia CichopekTa sukienka na święta Kasi Cichopek z Born2be to hit sezonu

Joanna Koroniewska w urodzinowym stroju dla męża: "Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia"

Joanna Koroniewska podzieliła się ostatnio ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie zdjęciem, które zrobiła z okazji urodzin swojego męża, po raz kolejny pokazując swój ogromny dystans do siebie i świata. - Normalnie nie wrzuciłabym takiego zdjęcia, ale dziś są urodziny mojego męża a z tego co wiem w żadnym innym stroju tak mu się nie podobam. (...) Zrobiłam mu niespodziankę, ale napiszę Wam prawdę: do tej pory go nie obejrzał bo się wstydzi. Jeżeli uważacie, że nie ma czego, piszcie do niego i tutaj w komentarzach, że nie musi. Może w końcu się chłopak skusi i obejrzy - napisała.

Więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

'Wszyscy odradzali mi imię dla córki, nie posłuchałam. Teraz jest na mnie zła'"Wszyscy odradzali mi imię dla córki, nie posłuchałam. Teraz jest na mnie zła"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Oooo czekam na te komentarze że musisz się tak ubierać, że to poniżające itp . Biorę popcorn i czekam aż będą smutasy wylewać swoje żale
Żona na medal! Uwielbiam wasz dystans
Odważna kobieta, fota rewelacja. Myślę że każdy mąż się cieszy na taką kreację
I znów będą pisać że nie przystoi
A gdzie ugruntowane cnoty niewieście?
Kobieta Ogień, taka żona to Skarb
Wow Aśka. Super figura!!! Wyglądasz extra

- czytamy.

Więcej o: