Joanna Przetakiewicz udekorowała dom na święta. Nie boi się podwyżek prądu

Joanna Przetakiewicz niczym bohaterka amerykańskich filmów w tym roku zaszalała z wystrojem domu na święta Bożego Narodzenia. Na Instagramie opublikowała filmik, w którym oprowadza operatora kamery po swoich czterech kątach. Luksusowo?

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Joanna Przetakiewicz znana jest z tego, że uwielbia święta Bożego Narodzenia. W wielu wywiadach podkreślała, że atmosfera świąt co roku jej się udziela, dlatego również jej dom musi być udekorowany. Na pewno kojarzycie, jak we wszystkich amerykańskich świątecznych filmach rodziny tysiącami lampek przyozdabiają swoje posiadłości. W tym roku do tego grona możemy zaliczyć również Joannę Przetakiewicz, która pięknie udekorowała swoje wnętrza. Jesteście ciekawi, jak wyszło? Zobaczcie sami!

Luksusowy świąteczny wystrój u Joanny Przetakiewicz

Ceny w Polsce znacząco poszły w górę. Można to zauważyć prawie w każdym sektorze naszego życia. Również ceny prądu się zmieniły, ale nie straszne to Joannie Przetakiewicz. Możemy to wywnioskować po ilości lampek, które znalazły się w jej domu. Zacznijmy jednak od drzwi, od których progu na nagraniu wita nas projektantka. Wisi na nich bowiem dość sporych rozmiarów efektowny wieniec świąteczny, który już na samym początku sprawia, że czujemy magię świąt. Później jest jeszcze lepiej. W salonie znajduje się kilka dużych choinek obwieszonych lampkami. Świecidełka znajdują się również w innych miejscach. Ozdabiają girlandy i wieńce, a także... kolejne choinki, które stoją tuż przy kuchni. Całość możecie zobaczyć na nagraniu poniżej. 

Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że efekt jest naprawdę powalający, o czym świadczyć oczywiście mogą komentarze obserwatorów projektantki. 

No powiem, że Biały Dom chyba w tym roku by blado wypadł z dekoracjami, Spektakularnie.
Jak w bajce!

- czytamy. 

Gwiazdy dekorują domy na święta 

Nie tylko Joanna Przetakiewicz jest już gotowa na święta, ale również inne gwiazdy z polskiego show-biznesu. Jakiś czas temu swoimi choinkami i dekoracjami pochwaliła się Anna Lewandowska, Sylwia Bomba i Blanka Lipińska. Pisarka w swoim stylu zszokowała fanów, bo w tym roku postawiła na... czarną choinkę. Warto dodać, że choinka jest żywa i specjalnie dla niej została pomalowana. Większość gwiazd jednak wybrała klasyczne zielone drzewka.

Jak wam się podoba wystrój u Joanny Przetakiewicz? Tu jest jakby luksusowo. 

Więcej o: